جلسه انتخاب شهردار کردکوی به روزهای موکول شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 542 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:14 ب.ظ، چهارشنبه، 24 دی، سال 1393 نظرات ۵ نظر

جلسه عصر امروز سه شنبه شورای اسلامی شهر کردکوی که به منظور انتخاب شهردار جدید برگزار شده بود بمنظور بررسی های بیشتر به چند روز آینده موکول شد.

IMAGE634936695301377359به گزارش رادکانا، این جلسه که با حضور اعضاء و نماینده فرماندار (مهدی بیدلی) تشکیل شد، اعضا پس از جمع بندی و ارائه نقطه نظرات مصوب نمودند با توجه به حساسیت موضوع انتخاب شهردار ، بررسی های بیشتری بر این امر صورت پذیرد تا گزینه مورد توافق انتخاب و به عنوان شهردار جدید معرفی شود.

پس از عزل شهردار قبلی (مصطفی بالو) در تاریخ 4/10/93 و سپری شدن 20 روز از آن زمان اعضای شورای شهر 6 گزینه را برای تصدی سمت شهرداری برگزیدند که از بین آنها نیز آقایان افشین سردارزاده و علی اکبر روشناسان انصراف خود را اعلام کرده و در نهایت فرشته ترک ، نجیب زنگی، اسماعیل اسدی و محمدرضا تمسکنی به عنوان گزینه های نهایی اعلام شدند که مقرر گردید از بین آنها شهردار آینده انتخاب شود.

اعضای شورای شهر خوب می دانند که چشم شهروندان به انتخاب به موقع و صحیح آنها برای گزینش شهردار شهر کردکوی می باشد تا هرچه سریعتر امور شهری و عمرانی شهر پیگیری و به سامان رسد و به این نکته واقفند که در آینده نزدیک هم باید بررسی های لازم برای تعیین بودجه سال 94 شهرداری را انجام دهند.

حال باید دید که اعضای شورا به مدیریت و توانمندی چه کسی برای تصدی شهرداری کردکوی اعتماد می کنند و کلید شهرداری را به وی می سپارند؟

من الله التوفیق/کاردمله

برچسب ها:
reza kia می گوید:

فقط فرشته ترک باید بشه به نظر من از بقیه خیلی خیلی بهتره

دوست می گوید:

وقتی که شورا هایی هستن که خوب شهر رو نمیخوان و به غریبه رای میدن از اون غریبه باید چه انتظار داشت که بیاد برای شهر ما کار کنه…(وضعیتش میشه مثل آقای بالو)
پس باید همه اعضای شورا به فردی رای بدهند که از خود کردکوی یا ولاغوز باشه و دلش برای شهر بسوزه….و شورا هم با اون هم عقیده باشه..

reza kia می گوید:

به نظر من ولاغوز نه ,ولاغوز امتحان خودشو پس داد .باید یک کردکویی شهردار بشه

دوست می گوید:

کردکوی ها چکار کردن برای شهر؟؟؟؟؟؟؟؟آقای کیا

معراج می گوید:

ببین کیا ارزش اینو نداری بهت بگم اقای کیا چهار تا مثل تو …..نمیگم شما بازم ارزششو نداری….عقده ولاغوز و کردکوی دارن باعث پسرفت شهر میشن ..تا کی این حرفه باید باشه….

ارسال نظر