جلسه برنامه ریزی گرامیداشت حماسه یوم الله ۹ دی در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 659 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:22 ب.ظ، جمعه، 8 دی، سال 1391 نظرات بدون نظر

جلسه برنامه ریزی گرامیداشت حماسه یوم الله ۹ دی در کردکوی با حضور مسئولین ادارات و نهادها در سالن اجتماعات فرمانداری کردکوی برگزار شد.

IMAGE634605070553593750به گزارش رادکانا ، در این جلسه حیدرپور معاون فرماندار با اشاره به اینکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، بارها انقلاب و ملت مورد هجوم فتنه گران داخلی و خارجی قرار گرفته اند و ذره ای از حضور مردم کم نشد خاطر نشان کرد : حضور حداکثری مردم در روز 9 دی که روز بصیرت و میثاق است نشان می دهد که همواره همانند گذشته از نظام و ولایت فقیه حمایت خواهند کرد.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام محمودی ، رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی ، مهمترین هدف از حوادث دوران فتنه بعد از انتخابات را تخریب چهره نظام و ایجاد شکاف بین آحاد مردم عنوان کرد و با بیان اینکه الان وقت برخورد حکیمانه با مسائل است خاطر نشان کرد : باید زمینه سازی حضور با شکوه مردم در تجمع 9 دی در شهرستان و تبیین زوایای فتنه و نقش ولایت و اطاعت مردم در خنثی سازی آن توطئه انجام شود.

حجت الاسلام محمودی با اشاره به این موضوع که ، ولایت، نقطه قوت جامعه اسلامی و عامل انسجام و تداوم قدرت اسلام است ، تأکید کرد : وظیفه مسئولان این است تا جایگاه ولایت را برای جوانان از حیث علمی تبیین کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی در ادامه این جلسه تصریح کرد : هر اداره و سازمانی باید نقشی فعال در گرامیداشت یوم الله 9 دی ماه بر عهده گیرد، حضور فعال تمام مسئولان در این مراسم و اجرای برنامه های مفید در آن تکلیفی غیر قابل انکار است.

گفتنی است ، مراسم 9 دی در مسجد جامع شهرستان کردکوی با حضور کارکنان اداری ، نهادها ، و اقشار مختلف شهرستان برگزار خواهد شد.

این جلسه 4 دی ماه 91 در دفتر فرماندار شهرستان کردکوی برگزار شد.

ارسال نظر