جلسه تبلیغاتی عارف که خبرنگاران را راه ندادند + حاشیه ها
تعداد بازدید تعداد بازدید: 587 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:32 ب.ظ، دوشنبه، 16 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

دکتر عارف به همراه ابراهیم دراز گیسو استاندار سابق گلستان در جمعی حدودا ۳۰ نفره از طرفداران جریان اصلاحات که چهره سیاسی شناخته شده ای نیز در شهر علی آباد نیستند، حضور یافت.

159186در برنامه ای اعلام نشده  ، شنبه شب ( 92/2/14 ) و در پایان سفر یک روزه عارف به گلستان ، جلسه ای کوتاه در حدود 30 دقیقه با حضور عارف کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری و دراز گیسو استاندار سابق گلستان و جمعی حدودا 30 نفره از طرفداران جریان اصلاحات که چهره سیاسی شناخته شده ای نیز در شهر علی آباد نبودند ، برگزارشد .

** در همان ابتدای جلسه خبرنگاران ملزم به ترک جلسه شده و هیچ یک از مدعوین اجازه ضبط فیلم یا صدا نداشتند و تنها یک دوربین حرفه ای مربوط به نزدیکان عارف در این جلسه به عکاسی و فیلمبرداری مشغول شد .

** در این جلسه کوتاه ابتدا دراز گیسو و حاضرین جلسه با ذکر خیر مقدم گویی به عارف ، خواستار بیان برنامه های دولت آینده اش را شدند.

** در این جلسه که با دعوت های خصوصی به برخی شهروندان اصلاح طلب خاص که بیشتر از طیف فرهنگیان بودند و از سوی افراد نزدیک به عارف در استان گلستان به این جلسه دعوت شدند ، به هیچ فرد ناشناس یا مشکوک به طرفداری از طیف های دیگر سیاسی اجازه ورود داده نشد.

** این جلسه در منزل یک فرهنگی بازنشسته به نام ( ح ع ) که چهره سیاسی و شناخته شده در شهر محسوب نمی شود برگزار شد و ساعت آن نیز حدودا دو ساعت قبل از جلسه به وی اعلام شد .

** عارف با بیان اینکه برای نجات جامعه از اوضاع بد اقتصادی آمده ام ، مباحث جلسه را بیشتر حول محور اقتصاد چرخاند اما به علت ایجاد تهییج و عدم اعتماد با توجه به وضع کنونی اقتصاد کشور بدلیل گرانی ها و عدم نظارت درست ، حاضرین از بیانات وی قانع نشده و با پرسش های مدوام سخنرانی وی را به جلسه پرسش و پاسخ تبدیل کردند و مصرانه در پی توضیح ریز برنامه های اقتصادی عارف شدند.

** در نهایت نیز حاضرین جلسه ظاهرا هیچ یک راضی و قانع به پاسخ های عارف نشده و بسیاری از سوالات آن ها در هاله ای از ابهام باقی ماند.

** در بخش دیگری از جلسه عارف مطرح کرد اگر بزرگان ما همچون هاشمی و خاتمی بیایند کنار خواهم رفت و اگر شخص بزرگتر و قابل اعتمادتر از خودم نیابم با جدیت در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می کنم.

** در این جلسه حدود 300 پوستر تبلیغاتی عارف به شهرستان وارد شد که در حال حاضر در دست یکی از معتمدین آن ها قرار داده شده تا در فرصتی مناسب و اعلام از سوی آن ها در شهر پخش یا به صورت دست به دست بین آفراد خاص توزیع شود .

** پس از پایان این جلسه و رفتن عارف ، جلسه دیگری با حضور 15 نفر از افراد نزدیک تر در خصوص برگزاری انتخابات شورای شهر با سخنرانی ( غ ح ) داوطلب کاندیداتوری شورای شهر علی آباد کتول برگزار شد که در آن، برنامه های شورای شهر  مورد بحث و بررسی و تدوین قرار گرفت.

گلستان ما

ارسال نظر