جلسه ستاد اسکان نوروزی، نوروز ۹۲ در آموزش و پرورش کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,135 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:43 ب.ظ، شنبه، 12 اسفند، سال 1391 نظرات بدون نظر

جلسه ستاد اسکان نوروزی، نوروز ۹۲ با حضور مسئولین آموزش و پرورش کردکوی برگزار شد که در این جلسه مواردی در راستای پذیرایی از مسافران نوروزی مصوب شد.

Picture 009به گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش، جلسه ستاد اسکان نوروزی، نوروز 92 ساعت 13 روز چهارشنبه  دردفتر مدیر آموزش و پرورش شهرستان کردکوی برگزارشد.

این جلسه با حضور بهروز مازندرانی رئیس ستاد اسکان، ذبیح الله لیاقتی مسئول کمیته پشتیبانی، محمد علی مازندرانی کارشناس حراست، سید غلامرضا جدی حسینی مسئول کمیته فرهنگی، محمد حسین شاعری مسئول کمیته هماهنگی، امیر محسنی کارشناس ارزیابی و عملکرد، سیدعلی مهدوی کارشناس خدمات، علی افساء کارشناس تعاون و امور رفاهی ودیگر اعضاء ستاد برگزارشد.

پس از تبادل نظر پیرامون اسکان نوروزی مقررشد: برخورد مناسب و رفتار خوش با کلیه مسافران را سرلوحه کارخود قرار دهند، پارچه و بنرهای اسکان را در جای مناسب و قابل دید مسافران نصب نمائید، نصب شماره تلفنهای ضروری و اعضای ستاد در محل مناسب و قابل دید مسافران، نظافت کلاسها، سالن، نماز خانه و حیاط آموزشگاه و سرویس های بهداشتی پس از خروج مسافران.

جمع آوری پتوها و قرار دادن آن در پلاستیک پس از خروج مسافران، مسئولیت پذیرش مسافرین در مدارس بر عهده سرایدار هر آموزشگاه می باشد و حق الزحمه آنان در پایان طرح پرداخت خواهد شد، پذیرش مسافرین با معرفی نامه کتبی از ستاد اسکان و کارت شناسایی معتبر صورت گرفته و کارت شناسایی تا پایان مدت اقامت نزد مسئول پذیرش باقی خواهد بماند، سرایدارن عزیز باید حضور فعال و بصورت شبانه روزی در آموزشگاه سکونت داشته باشند، سرایداران محترم در صورت نیاز به مرخصی با تعیین جانشین واطلاع اعضای ستاد اقدام به ترک آموزشگاه نمایند.

سرایداران محترم در هنگام وقوع حادثه در اولین فرصت مسئول حراست و اعضای ستاد و مدیر آموزشگاه را در جریان امر قرار دهند، سرایداران محترم ضمن هوشیاری کامل هرگونه حرکات و اعمال مشکوک را در اسرع وقت به اطلاع اعضای ستاد برسانند، در هنگام بروز هرگونه خسارت چنانچه پس از بررسی لازم مشخص گردد که قصور و کوتاهی ازسرایدار بوده برابر مقررات برخورد خواهد شدو در حفظ و نگهداری اشیاء و وسایل به جا مانده از مسافران کوشا باشید و در اولین فرصت به اطلاع اعضای ستاد رسانده شود.

ارسال نظر