جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان برگزار شد+عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 281 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:45 ب.ظ، پنج شنبه، 4 آذر، سال 1395 نظرات بدون نظر

باتوجه به شروع بی سابقه فصل سرما و بارش برف مجتبی جمالی فرماندار و رییس ستاد مدیریت بحران شهرستان جلسه اضطراری با اعضای این ستاد در فرمانداری کردکوی تشکیل جلسه داد.

1479899608_dsc_0004به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، مجتبی جمالی با تاکید بر آمادگی دستگاه‌های اجرایی و امدادی شهرستان برای مواجهه با حوادث احتمالی، متذکر شد و افزود: با توجه به بارش برف و سرمای شدید در استان و شهرستان بویژه در مناطق کوهستانی دور از انتظار نیست.

رییس ستاد مدیریت بحران شهرستان تصریح شد: اطلاعیه و اخطاریه، برای آمادگی احتمالی تمامی اعضای ستاد مدیریت بحران در شهرستان اطلاعرسانی شده است.

فرماندار کردکوی ضمن تاکید بر آماده بودن تمامی دستگاهها در مواقع بحران از تعامل و همکاری فی مابین دستگاههای عضو ستاد همچون سنوات گذشته را خواستار شد تا در خدمات رسانی به شهروندان عزیز به نحو مطلوبی صورت پذیرد.

در ادامه حضور کامل مدیران در شهرستان و همچنین نسبت به پیگیری دوگانه سوز کردن ساختمانهای اداری، واحدهای صنعتی و تولیدی، نانواییها، نمک پاشی مسیر جاده ها و مناطق کوهستانی، تسهیل در امهال وام کشاورزی از برنامه های مهم و ضروری اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان برشمرد.

در پایان هر یک از مدیران به ارائه گزارشی در حوزه فعالیت خود پرداختند.

 

جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان برگزارشد

 انتهای پیام/

ارسال نظر