جلسه هماهنگی برگزاری دومین یادواره شهدای کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 5,445 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:07 ب.ظ، سه شنبه، 4 مهر، سال 1391 نظرات بدون نظر

زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.

جلسه هماهنگی برگزاری دومین یادواره شهدای شهرستان کردکوی در مسجد امام رضا (ع) این شهرستان برگزار شد .

به گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی کردکوی، جلسه هماهنگی در خصوص برگزاری دومین یادواره شهدای شهرستان کردکوی با حضور حجت الاسلام یوسف نژاد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کردکوی ، ولی ساوری معاونت اداره تبلیغات اسلامی کردکوی و هیئت امنای مساجداین شهرستان در مسجد امام رضا (ع) کردکوی برگزار شد.

حجت الاسلام یوسف نژاد با بیان این مطلب که برگزاری مراسم عاشورا و تاسوعا در ماه محرم وعزاداری برای امام حسین (ع) در واقع یادواره شهدای کربلاست گفت : هدف از یادواره برای شهدا زنده نگه داشتن یاد آنها و پیمودن راه آنهاست.

یوسف نژاد با اشاره به این مطلب که امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست تصریح کرد : برگزاری مراسم یادواره شهدا هزینه کردن نیست بلکه سرمایه گذاری است زیرا با برگزاری این مراسم آنان را به نسلهای جوان معرفی می کنیم .

وی در پایان سخنانش در خصوص هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) اشاره کرد وگفت : ماهرچه داریم از برکت هدایت و راهنمایی پیامبر اکرم (ص) است و این عمل گستاخانه را محکوم می کنیم وخواستار برخود مجامع بین المللی با عوامل این فیلم موهن هستیم.

در ادامه جلسه ولی ساوری معاونت اداره تبلیغات اسلامی کردکوی با بیان این مطلب که همه ما مدیون خون شهدا هستیم در خصوص چگونه برگزار شدن یادواره های شهدا گفت : عزت امروز اسلام از برکت خون شهیدان است لذا این مراسم باید بگونه ای برگزار شوند که لایق مقام بالای شهدا باشند.

ارسال نظر