جلسه هم اندیشی زیست محیطی ترویج استفاده از ظروف گیاهی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 427 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:09 ق.ظ، دوشنبه، 22 تیر، سال 1394 نظرات بدون نظر

جلسه هم اندیشی زیست محیطی ترویج استفاده از ظروف گیاهی با حضور مدیرکل محیط زیست استان گلستان، تعدادی از مسئولین شهرستان های بندرگز و کردکوی و تعدادی از دوستداران محیط زیست در شرکت کیمیا شیمی استرآباد (تولید کننده ظروف یکبار مصرف پوسیدنی گیاهی) برگزار گردید.

???????????????????????????????به گزارش رادکانا، جلسه هم اندیشی زیست محیطی ترویج استفاده از ظروف گیاهی با حضور مدیرکل محیط زیست استان گلستان، تعدادی از مسئولین شهرستان های بندرگز و کردکوی و تعدادی از دوستداران محیط زیست به همت موسسه زیست محیطی جهان نما در شرکت کیمیا شیمی استرآباد (تولید کننده ظروف یکبار مصرف پوسیدنی گیاهی) واقع در شهرک صنعتی بندرگز برگزار گردید.

در این جلسه به تأثیرات مخرب ظروف پلاستیکی و ترویج استفاده از ظروف گیاهی در محیط زیست پرداخته شده است.

گرانول گیاهی:

این نوع گرانول، در تولید انواع ورق با ضخامت و سایزهای مختلف توسط ماشین آلات ویژه تولید ورق گیاهی به کار گرفته می شود.

همچنین با استفاده از گرید تزریق گرانول گیاهی و با به کارگیری ماشین آلات تزریق پلاستیک، می توان تمامی قطعات تزریقی و بادی مورد نیاز در صنایع مختلف را تهیه نمود.

ورق ها و فیلم های گیاهی:

از دیگر محصولات این شرکت ورق های گیاهی بوده که در عرض و ضخامت های مختلف تولید می شود، که با استفاده از ماشین آلات و کیوم فرمینگ و ترمو فرمینگ خاص می توان کلیه ظروف یک بار مصرف را تولید نمود.

آیا می دانید که…

* ظروف یکبار مصرف پلاستیکی، ناقل 118 نوع بیماری به بدن انسان است…!!!

مواد سمی حاصل از پلی استایرن موجود در انواع ظروف پلاستیکی «فوم، پت و…» به سرعت در مایعات و مواد غذایی حل می شوند که برای سلامتی انسان بسیار مضر بوده و ریشه بیماری هایی چون سرطان کبد، سرطان ریه، سرطان پروستات، کاهش هموگلبین و… می باشد.

* آیا می دانید مواد پلاستیکی حاصل از بازیافت زباله ها کسری از مواد اولیه در تولید ظروف پلاستیکی یکبار مصرف هستند؟!

* آیا می دانید مواد پلاستیکی مشتقات نفت بوده و ضمن آلودگی محیط زیست حداقل سه قرن زمان نیاز دارند تا در خاک تجزیه و جذب شوند؟؟!

درفام ظرفی گیاه:

درفام ترکیبی از ذرت، موم عسل، روغن و فیبرهای گیاهی مطابق با استانداردهای اروپایی است که هیچ اثر مضری بر انسان و موجودات زنده نداشته و پس از بازگشت به طبیعت در مدت سه ماه تحت میکروارگانیزم های موجود در خاک تجزیه شده و به حاصل خیزی خاک کمک می کند.

شرکت کیمیا شیمی استرآباد:

* دارای گواهینامه از سازمان ملل، یونسکو

* دارای تأییدیه ساخت از وزارت بهداشت به شماره 45/106/07

* دارنده مقام بهترین تکنولوژی سبز از سازمان حفاظت محیط زیست

* دارنده گواهینامه ISO 9001:2000

انتهای پیام/
ارسال نظر