جلسه هم اندیشی مشکلات حمل و نقل شهری در شهرداری کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,824 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:13 ب.ظ، چهارشنبه، 27 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

جلسه هم اندیشی در خصوص مشکلات حمل و نقل شهری و بمناسبت روز حمل و نقل با حضور مصطفی بالو شهردار جدید کردکوی و اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی تاکسیرانی در محل شهرداری کردکوی برگزار شد.

IMG_0354 - Copyبه گزارش خبرنگار رادکانا، جلسه هم اندیشی در خصوص مشکلات حمل و نقل شهری و بمناسبت روز حمل و نقل با حضور مصطفی بالو شهردار جدید کردکوی و اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی تاکسیرانی در محل شهرداری کردکوی برگزار شد.

مصطفی بالو در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از قشر زحمتکش جامعه افرادی که در حوزه حمل و نقل شهری فعالیت می کنند دقایقی را در خصوص زحمات و عملکرد خوب این افراد سخن به میان آورد و از آنان خواست تا با رعایت تمامی موازین خدمت خوب و ارزشمندی را به مردم شریف کردکوی ارائه کنند.

در این مراسم ضمن دیدار اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی تاکسیرانی با شهردار به رفع مشکلات و نواقص در حوزه حمل و نقل پرداخته شد.

رانندگان هم درخواست هایی داشتند که به اطلاع شهردار جدید کردکوی رساندند که خواستار رسیدگی بموقع این مشکلات از سوی شهردار می باشند.

لازم بذکر است سازمان حمل و نقل شهری برای نوسازی ناوگان شهری وام های 12 میلیون تومانی به دارندگان خودروهای فرسوده اعطاء می کند که خودروی فرسوده آنان را هم به مبلغ 5 میلیون تومان خریداری می کنند.

این جلسه مصوباتی داشت که در ذیل به آنها اشاره می کنیم:

از 8 شب الی 12 شب رانندگان به صورت کشیک 5 نفره در سطح شهر

 نظافت و رسیدگی به وضع ظاهری خودروها

 متحدالشکل بودن ظاهر رانندگان از نظر لباس فرم

 پوشش تمامی مسیرهای سطح شهر توسط رانندگان

در پایان نیز با اهداء لوح از زحمات این عزیزان زحمتکش تقدیر بعمل آمد.

مصطفی بالو شهردار جدید کردکوی، سید برزو عقیلی مسئول سازمان حمل و نقل شهری کردکوی، روشناسان مسئول عمرانی شهرداری کردکوی، خوشبین رئیس هیئت مدیره تاکسیرانی و اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی تاکسیرانی در این جلسه حضور داشتند.

IMG_0396

IMG_0354IMG_0347IMG_0350IMG_0358IMG_0360IMG_0369IMG_0002


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.iارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر