جمعی از جوانان اصلاح‌طلب کشور خواستار حمایت خاتمی از عارف شدند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 525 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:22 ق.ظ، سه شنبه، 7 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

جمعی از جوانان اصلاح طلب کشور در نامه‌ای به سید‌محمد خاتمی خواستار حمایت وی از کاندیداتوری محمدرضا عارف شدند.

thumb287-d144797319c4c7472c250995fb485ad9جمعی از جوانان اصلاح طلب کشور در نامه‌ای به سید‌محمد خاتمی خواستار حمایت وی از کاندیداتوری محمدرضا عارف شدند.

در این نامه خطاب به خاتمی آمده است که فضای عمومی کشور نیاز به اصلاحات دارد و تغییر رویکرد‌های غلط بیش از پیش احساس می‌شود آنچه وظیفه جنابعالی به عنوان پدر معنوی اصلاحات است دادن روحیه امید و بازگرداندن نشاط به زندگی این ملت است که به فرموده امام راحل ملت ایران از همه ملت‌های تاریخ حتی ملت عهد رسول‌الله بلند مرتبه تر است.

در ادامه این نامه یادآور می‌شود: همه می‌دانیم حضرتعالی باتمام توان از نامزدی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی حمایت قاطعانه‌ای انجام دادید و با ابراز تاسف از عدم احراز صلاحیت شخصیتی که امام(ره) او را نماد زنده بودن انقلاب و نهضت می‌دانست این نامه ما در این پیچ تاریخی و مقطع حساس به شما می‌نویسیم تا در پیشگاه خدای تبارک و تعالی و ملت شریف ایران پاسخی برای عملکرد خود داشته باشیم.

این نامه می‌افزاید: سید عزیز، همه ما مامور به تکلیفیم نه نتیجه. واقعیت این است که در بین افراد احراز صلاحیت شده تنها کسی که می تواند نماینده همه اصلاح‌طلبان و تغییر خواهان برای دادن روح امید به جامعه و کشور عزیزمان باشد جناب آقای دکتر محمد رضا عارف معاون اول دولت حضرتعالی است، قطعا شما خوب می‌دانید زمزمه‌هایی مبنی بریدم مشارکت فعال شما در انتخابات شنیده می‌شود.

سید عزیز ، چندی قبل از شما خواستیم خود کمر همت را بسته و وارد میدان شوید ولی به دلایلی این امر محقق نشد، حال قاطعانه خواستار حمایت از دکتر محمدرضا عارف هستیم .

در پایان این نامه اضافه شده است: احساس می‌شود گروهی که امروز حرف از رعایت اخلاق می‌زنند و در سال‌های قبل خود به بی‌اخلاقی نامزد مورد نظرشان افتخار میکردند دوباره عزم آن دارند به سوء مدیریت خود ادامه دهند و خود را به ملت تحمیل نماینده و اگر حمایت قاطعانه شما و به دنبال آن مجموعه اصلاحات از دکتر عارف باشد بدانید و آگاه باشید دوم خردادی دیگر در راه است. / فارس

ارسال نظر