جمع آوری ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال صدقه در سال ۹۴ در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 276 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:20 ب.ظ، دوشنبه، 17 خرداد، سال 1395 نظرات بدون نظر

مدیر کمیته امداد شهرستان کردکوی گفت: در سال گذشته با جمع آوری صدقات ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال و با کمک های حامیان ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به نیازمندان و خانواده های ایتام مساعدت شده است.

IMG_6511به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، تقی گرجی با اشاره به رسالت کمیته امداد در دهه های مختلف اظهار کرد: کمیته امداد در دهه نخست طرح صدقات و وجوهات امانی، در دهه دوم طرح اکرام ایتام، دهه سوم طرح اشتغال و خودکفائی و در دهه چهارم طرح مراکز نیکوکاری برنامه ریزی و اجرائی شد.
وی افزود: هدف از ایجاد مرکز نیکوکاری، استفاده از همکاری و ظرفیت خیرین در هر محله و شناسایی نیازمندان تو سط هیئت های عامل مرکز نیکوکاری و ارائه خدمات بهتر و بیشتر به نیارمندان و ایتام است.
گرجی با اشاره به کمک های مردمی در سال گذشته تصریح کرد: در سال گذشته با جمع آوری صدقات ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال و با کمک های حامیان ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به نیازمندان و خانواده های ایتام مساعدت شده است.
مدیر کمیته امداد شهرستان کردکوی با بیان اینکه اعتبارات دولت و کمیته امداد به تنهایی پاسخگوی نیاز ولینعمتان نخواهد بود، اضافه کرد: این مراکز نیکوکاری هستند که می توانند بعنوان بازوی قدرتمند نقش پشتیبان را درخدمت رسانی ایفا کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر