جمهوری اسلامی ایران بهترین شرایط از نظر موقعیت های سیاسی و امنیتی در جهان دارد.
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,098 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:38 ب.ظ، پنج شنبه، 23 آذر، سال 1391 نظرات بدون نظر

در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور فرماندهی پلیس راه استان، فرماندار کردکوی و اعضای شورای اداری شهرستان برگزار شد رمضانعلی الیاسی گفت: به حول قوه الهی جمهوری اسلامی بهترین شرایط از نظر موقعیت های سیاسی و امنیتی در جهان دارد.

IMG_8068به گزارش خبرنگار رادکانا، در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور فرماندهی پلیس راه استان، فرماندار کردکوی و اعضای شورای اداری شهرستان برگزار شد الیاسی فرماندار کردکوی در بحث سیاست های خارجی و داخلی کشور به حاضرین تشریح کرد و افزود: امروزه به حول قوه الهی جمهوری اسلامی ایران بهترین شرایط از نظر موقعیت سیاسی و امنیتی در جهان دارد.

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی توانست در مدیریت و مهار تحریم ها، غلبه بر تهدیدهای مختلف نظامی، اقتصادی و سیاسی و همچنین به شکست کشاندن برنامه های طراحی شده دشمن موفق و پیروز شود.

الیاسی افزود: فعالیت دشمن را در تمامی دوران انقلاب پدیده هایی از قبیل پروژه ایران هراسی، اختلاف شیعه و سنی و ضد سنی بودن ایرانیان، خاورمیانه بدون ایران را برای جهانیان و دست نشانده های خود بیان کرده است تا عمل شود ولی با رهبری مقام معظم رهبری و ملت ایران توانستیم پوزه آنها را به خاک بمالیم.

همچنین الیاسی در ادامه این موضوع به پیروزی  جنگ 8 روزه غزه پرداخت و افزود: این پیروزی غزه، پیروزی ایران و اسلام بوده و ارزیابی توانمندی ایران و اسرائیل بوده است.

وی در خصوص استراتژِیک اسرائیل و آمریکا اظهار داشت: امروزه جبهه اسلام ایران است و جبهه آمریکا اسرائیل و هر جا دست می گذارند می بینند اسلام به آنجا آمده و ظهور می کند.

الیاسی به مدیران دستگاههای اجرائی شهرستان گفت: شیطنت ها و بحران آفرینی دشمن همچنان هست، باید مراقب بود و حواسمان جمع باشد که دشمن، دشمن است و کارش دشمنی است.

فرماندار کردکوی در پایان مشکلات جاده قدیم، ساختاری وجود تقاطع های متعدد و تردد وسایل کشاورزی در دستور کار حوزه های راه و شهرسازی، دهیاران، بخشداری و پلیس راه دانسته و افزود: حتی الامکان با توجه به حادثه های اخیر در جاده قدیم و تردد وسایل کشاورزی و روستاهای بزرگ در حاشیه این جاده تلاش کنیم جاده ایمن بطور نسبی داشته باشیم تا جان مردم حفظ شود.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا

ارسال نظر