جناب روحانی! راست و حسینی به مردم بگویید چه در سر دارید؟
تعداد بازدید تعداد بازدید: 399 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:02 ب.ظ، سه شنبه، 16 دی، سال 1393 نظرات ۵ نظر

شما در همایش اقتصادی آرمان و آرمانخواهی را که حاصل یک عمر مجاهدت امام راحل (ره) و یارانش (که خود در زمره آنید) و شهیدان را به چالش کشیدید و متاسفانه و ناخواسته تیم مذاکره کننده هسته ای را نیز با مشکل مواجه ساختید.

1489_827به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، جناب روحانی! راست و حسینی به مردم بگویید چه در سر داری که برای بیان صریح آن بال بال میزنی و در لفافه و کنایه داد سخن می رانی؟

آیا متوجه این نکته شده ای که از فهوای کلام شما بوی قبح زدایی و عبور از خط قرمز ها استشمام می شود؟

هنوز کلام شما منعقد نشده، رسانه های زنجیره ای در اقدامی حساب شده و هماهنگ سوژه و پروژه نخ نما شده همه پرسی (بخوانید عبور از حاکمیت) و ……. را سر تیتر خود قرار دادند و موج روانی گسترده ای را در به محاق کشاندن ارزش هایی که امام (ره) بر آن تاکید داشته اند شروع کردند!

تو که خود به امور امنیتی فی حد اشباع واقفی و در جریان روشهای یارگیری شیطان بزرگ، از اردوی انقلاب هستید و نیک می دانی که  پروژه‌های سفارشی استکبار از قبیل  رفراندوم، تحصن و استعفا، خروج از حاکمیت، نافرمانی مدنی نامه‌نگاری‌های سرگشاده بدون سلام و والسلام، حمله به مقدسات و…. متعاقب آن ایجاد تردید و  بی‌اعتمادی و تقلب و به وجود آوردن فضای غبارآلود برای تشنج و اغتشاش از دستاوردهای همین عملیات روانی دشمن است.

گرچه مبدعان و مشوقان این پروژه بزرگ در طول دو دهه  ضربات سهمگین و کاری از خود مردم خوردند اما برای ادامه القائات بی حاصل خود همچنان امیدوارند!

شما در همایش اقتصادی آرمان و آرمانخواهی را که حاصل یک عمر مجاهدت امام راحل (ره) و یارانش (که خود در زمره آنید) و شهیدان را به چالش کشیدید و متاسفانه و ناخواسته تیم مذاکره کننده هسته ای را نیز با مشکل مواجه ساختید.

مذاکره کنندگان در مواجهه با زیاده طلبی های طرف غربی چه تمهیداتی را مدنظر خواهند داشت؟

وقتی قرار بر اصرار بر آرمانها نباشد لاجرم عدول و عقب نشینی از مواضع اصولی گزینه پیش روی تیم ظریف خواهد بود آنوقت ظریف بین دو گزینه چشم پوشی یا اصرار بر حفظ ارزش ها مردد خواهد ماند که این خود فرصت طلایی برای آمریکا ایجاد خواهد کرد، باز جای شکرش باقیست که نمایندگان ملت در پایان پاسخ آقای ظریف به پرسش آنان قانع شدند ( با رای شکننده 125 نفر ) و با حمایت مجدد و چندباره خود از تیم مذاکره کننده زمینه لازم را در معامله نکردن روی باورها و ارزشها ایجاد کردند.

تعریض هر از چندگاه شما به سپاه پاسداران که معاندان را به سر شوق می آورد غصه پر قصه ای است که خروجی آن بر انگیختن جو بی اعتمادی نسبت به اصلی ترین نهاد و حافظ انقلاب که بفرموده امام راحل (ره) که اگر نبود کشور هم نبود، می باشد.

مگر امروز سپاه کار اقتصادی ای که شما از آن تفسیر به رای می کنید انجام می دهد یا اینکه سپاه فارغ از رقابت با بخشهای خصوصی که بعضا از رانت دولت (همان پسر خاله ها و پسرعمه ها و آقازاده ها و جونیورها) استفاده می کنند، صرفا در انجام طرح های بزرگ ملی پشتیبان و کمک کار دولت می باشد.

پارادوکس و تناقض گویی های شما امروز زمینه ساز سوژه و دستاویز لطیفه های اجتماعی گردیده که این زیبنده نظام نیست که شخصیت اول اجرایی این مملکت جایگاه معتبر خود را در حد خطیب دمدمی مزاج و جزمی نگر تنزل دهد.

سخن در این وادی کثیر است و این مقال را مجال نیست مخلص کلام آن که آقای رئیس جمهور ما نگران تقلیل وجاهت قانونی جمهوریت نظام که شما نماد آن می باشید هستیم.

سایه عالی مستدام

نویسنده رادکانا: مسلم رستمانی

زماني می گوید:

باتشکر از آقای مسلم رستمانی که با قلم شیوا و خوب خود روشنگری می کنند . انشاءاللهکه موفق باشید

عقيلي می گوید:

به نظر میرسد آقای روحانی با این سخنان در حال تست جامعه است تا در صورت لزوم امتیاز لازم را به 1+5 بدهد .

عقيلي می گوید:

به نظر میرسد آقای روحانی با این سخنان در حال تست جامعه است تا در صورت لزوم امتیاز لازم را به 1+5 بدهد .

یاسین می گوید:

سلام
کاش داشته باشیم افرادی مثل اقای رستمانی تا بنویسند مطالبی منطقی با شجاع که بلرزاند بدن عده ای را که مردم را بی سواد میخوانند

صالحي می گوید:

راست گفتی . نمایندگان در سئوال از ظریف و قانع شدن واقعا مردانگی کردند. وگرنه اغلب صحبت های ظریف شعار بود همه ما میدانیم که مذاکره کنندگان ما واقعا نسبت به تیم دکتر جلیلی خیلی ضعیفند و گام به گام عقب نشینی میکنند .

ارسال نظر