جنس انقلاب اسلامی از جنس حماسه حسینی است / انقلاب اسلامی با روح بعثت عجین شده است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 189 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:46 ب.ظ، سه شنبه، 12 بهمن، سال 1395 نظرات بدون نظر

عضو شورای تحول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشورگفت: انقلاب اسلامی نوعی قیام است و این قیام از نهضت کربلا متبلور ‎شده است.

1147263به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، مراسم استقبال نمادین از ورود حضرت امام خمینی(ره) پیش از ظهر امروز با حضور مسئولان ارشد استان گلستان و مردم در فرودگاه بین المللی گرگان برگزار شد.

حجت الاسلام احمدرضا احمدی عضو شورای تحول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در این مراسم ، اظهارکرد: سه مولفه عمده پیروزی انقلاب اسلامی ، مثلت مردم ، مکتب و رهبری عامل پیروزی انقلاب اسلامی ایران در برابر طاغوت شد.

وی با بیان اینکه مدعی هستیم که انقلاب اسلامی در امتداد حرکت انبیاء است ، گفت : این به آن معنا است که انقلاب اسلامی یک مبنای دارد و مبنای این انقلاب بعثت است.

رئیس ستاد قومی و مذهبی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور ، تصریح کرد: امروز ما در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در محضر مکتب پیامبر(ص) هستیم چرا که انقلاب اسلامی در امتداد بعثت و پیامبر اسلام قرار دارد.

احمدی در ادامه با بیان اینکه هر حرکتی یک مدل ساختاری دارد ، افزود: مدل انقلاب اسلامی ایران نیز مدل غدیر است یعنی مدل امامت و ولایت و رهبری است.

عضو شورای تحول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به اینکه مدل انقلاب در امتداد امامت و رهبری استمرار دارد ، اذعان داشت: اینکه انقلاب اسلامی زنده ، پویا و شاداب است و ما در جشن پیروزی آن شرکت کردیم برای اعتقاد غدیری بودن است و ما وظیفه داریم نسل جوان را با مفاهیم انقلاب آشنا کنیم.

وی جنس انقلاب اسلامی را از جنس حماسه حسینی دانست و خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی نوعی قیام است و این قیام از نهضت کربلا متبلور ‎شده است.

احمدی با بیان اینکه اگر مقتضیات نبود امام حسن(ع) کار حسینی می‎کرد، افزود: با بیان اینکه جنس انقلاب اسلامی حسینی است ما به دنبال این نیستیم که صلح امام حسن(ع) را زیر سوال ببریم.

انتهای پیام/

ارسال نظر