جهانی : برای تکمیل گلزار شهدای ایلواربا کمبود بودجه مواجهیم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 664 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:42 ب.ظ، سه شنبه، 2 مهر، سال 1392 نظرات یک نظر

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان پیرامون انتقاد پایگاه خبری تحلیلی رادکانا مبنی بر عدم تکمیل پروژه گلزار شهدای روستای ایلوار کردکوی گفت : ما خودمان را خادم شهدا می دانیم اما در شرایطی قرار داریم که بدلیل کمبود بودجه بهسازی گلزار شهدای ایلوار ناتمام مانده است .

thumb271-fb7bd2b1aee778f8df73994f1609e8bcبه گزارش خبرنگار رادکانا، محمد جهانی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان در حاشیه نمایشگاه “دفاع همچنان باقی است” در پارک شهر گرگان پیرامون انتقاد سایت خبری تحلیلی رادکانا طی مطلبی با عنوان “مستند غربت گلزار شهدای ایلوار در هفته دفاع مقدس رونمایی شد”، در خصوص مشکلات گلزار شهدای روستای ایلوار کردکوی گفت : همه می دانیم که کشور در شرایطی قرار دارد که به دلیل تحریم ها و فشار های اقتصادی با کمبود اعتبار در ادارات مواجه بوده و اولویت ها تخصیص اعتبار با پروژه های اصلی استان است .

جهانی افزود : در این موارد که سایت رادکانا کردکوی اشاره کرد باید بودجه آن از استانداری در اختیار ما قرار بگیرد تا بتوانیم کار را ادامه دهیم اما در وهله فعلی بودجه ها از یک مرکز بطور مستقیم برای پروژه های حساس استان هزینه می شود و ما برای تکمیل پروژه های اینچنینی با کمبود اعتبار مواجه هستیم .

وی خاطرنشان کرد : من و همکارانم در بنیاد شهید خادم شهدا بوده و اعتقاد راسخ داریم که هر چه داریم از برکت خون همین جوانان است و هر کاری هم که برای آنها بکنیم کم است .آنچه که در مزار شهدای ایلوار رخ داده عملی برای بهسازی و فضاسازی محیطی زیبا بوده که در حال حاضر نمای خوبی ندارد اما در اینده حتما زیبایی خاصی به این مزار دست خواهد داد .

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان دفاع مقدس را ریشه خوبی ها و سرچشمه زلالی ها دانست و گفت : از چنین چشمه جوشانی معرفت و ارزشهایی رویید که می تواند ضامن سعادت یک فرد و یک جامعه باشد .

سیدمهدی حسینی می گوید:

با سلام و درود به پیشگاه حضرت حق و شهیدان معزز، امیدوارم همنطور که آقای جهانی اشاره کردند باشد و ما شاهد زیباسازی این مزار بشویم.
اما جناب آقای جهانی الان نزدیک به یک سال یا شایدم بیشتر شاهد این وضع هستیم . من نمی خوام بر اساس تعصب صحبت کنم اما اگر همین عزیزان راه حق و حقیقت نبودن آیا ما در چنین رفاهی بودیم. من به شما حق میدم در خصوص تحریم و مشکلات مالی اما باید کمی هم به این موارد توجه کرد لذا من میدونم که دلیل شما به عنوان مسئول چی هست اما مردم بی ثواد و قدیمی برداشت دیگری میکنن و این هم ….
امیدوارم با کمک خداوند منان بتوانید هرچه سریع تر این مزار را از غربت در بیارید . خادم شما مهدی حسینی کردمحله

ارسال نظر