جهان اسلام باید بیش از گذشته به اتحاد و همدلی توجه کنند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 295 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:53 ب.ظ، شنبه، 20 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

حجت‌الاسلام هادی روشندل: جهان اسلام باید بیش از گذشته به اتحاد و همدلی توجه کنند و با هوشیاری و درایت توطئه های دشمنان را خنثی سازند.

696549به گزارش رادکانا، حجت‌الاسلام هادی روشندل در جمع نمازگزاران مسجد جامع روستای سالیکنده کردکوی،ضمن تبریک ولادت پیامبر عظیم الشأن اسلام(ص)،یکی از اصول کلی اخلاقی سیره پیامبر(ص) که مورد توجه وی بود را وحدت و اتحاد میان مسلمانان و دوری از اختلافات دانست و عنوان کرد: هفته وحدت بهترین فرصت برای تحکیم پایه های وحدت داخل کشور و یاس و نا امیدی دشمنان است.
روحانی مستقر اداره تبلیغات اسلامی کردکوی، با تاکید بر این که الگوی وحدت مسلمانان باید بیانات رسول اکرم(ص) و قرآن که پیام آور رحمت و وحدت در جامعه است باشد افزود: با توسل به این راه می توانیم در برابر ترفندهای دشمنان و متحجران پیروز شویم.
وی ضمن بیان این مطلب که جهان اسلام باید بیش از گذشته به اتحاد و همدلی توجه کنند و با هوشیاری و درایت توطئه های دشمنان را خنثی سازند گفت: با اتحاد مذاهب مختلف و فرق اسلامی می توانیم موجبات ناامیدی دشمنان را به وجود آوریم.
روشندل در خاتمه با تاکید بر این که امت اسلامی بیش از هر زمان دیگری به اتحاد و همبستگی نیازمند است افزود:یکی از راه های اتحاد، محور قرار دادن پیامبر اکرم(ص) و قرآن کریم و هوشیاری مقابل دسیسه های دشمنان است که اگر این راهکار عملی شود دشمنان هرگز نمی توانند به امت اسلامی ضربه وارد کنند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر