ثبت نام اردوی راهیان نور جنوب کشور
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,755 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:45 ق.ظ، سه شنبه، 6 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

کاروان راهیان نور شهرستان کردکوی آماده اعزام علاقمندان به بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس می باشد.

rahiannoor (6)رادکانا: از دل هزاران شهید عبور کردی، در ایستگاههای بهشت، لختی درنگ کردی و برایت روایت کردند و گریستی، به تو گفتند که کربلا همچنان جاری است، از عاشورای 61 هجری تا امروز و فردا و …

شاید بارها و بارها به هر کدام از قدمگاههای شهیدان که می رسیدی، با خود می گفتی کاش مرا نیز به خیل شهیدان راهی بود و حسرت می خوردی که چرا از قافله جا مانده ای؛ آری زمان ما را از قافله کربلا دور داشته است؛ اما هنوز می توان آن گونه که سید شهیدان اهل قلم خواست، بخواهیم ( کربلا ما را نیز در خیل شهیدان بپذیر)

به شهر باز می گردی، دلت برای همین بیابانها می گیرد؛ اولش می خواهی زار بزنی و گریه کنی. تازه با رفقایت مانوس شده بودی، تازه شهدا را شناخته بودی، تازه فهمیده بودی که هر چه هست، در گمنامی و در این بیابانهاست.

rahiannoor (7)

به خود می آیی، سبکبار می شوی، خیلی چیزها آموخته ای که هرگز نباید فراموششان کنی، چنانچه زینب (س) کربلا را فراموش نکرد.

به شهر که نزدیک می شوی دلت تنگ می شود، برای خاک، برای نخل، برای خاکریز، برای جاده ای که هنوز رد خمپاره ها بر آن جا مانده بود.

برای ترکش هایی که زنگ زده بودند و برای آسمان مردانی که سالها بود در ملکوت گم شده بودند.

پر از حیرتی، پر از حسرتی، چیزی را جا گذاشته ای، شاید رد پایت را، شاید گناهانت را، شاید آرزوهای دور و درازت را، شاید کودکی ات را و شاید دلت را.

روزهایی است که تو هم مثل شهیدان پر از نور خدا زیسته ای، روزهایی است که به مرگ خندیده ای، روزهایی است که در سرزمین های جنوب زیسته ای، روزهایی است که در زیارت اولیاء الله بوده ای.

پیشاپیش زیارت قبول 

rahiannoor (4)

 به گزارش خبرنگار رادکانا، کاروان راهیان نور شهرستان کردکوی آماده اعزام علاقمندان به بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس می باشد.

شلمچه، طلائیه، دهلاویه، خرمشهر، فکه، اهواز، اروند کنار، شوش، شرهانی، دوکوهه، مرقد مطهر امام خمینی (ره) ، قم و جمکران از مکان های مورد بازدید این کاروان می باشند.
زمان اعزام این کاروان از تاریخ ۲۷ اسفند ۹۲ لغایت ۳ فروردین  ۹۳ ( بمدت ۶ روز) می باشد.
 
افردی که تمایل به ثبت نام در این کاروان را دارند می توانند به آدرس کانون فرهنگی بسیج روبه روی آتش نشانی کردکوی مراجعه کنند.
ارسال نظر