جوابیه رئیس اداره ورزش و جوانان کردکوی پیرامون انتقاد پایگاه خبری تحلیلی رادکانا
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,328 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:15 ب.ظ، دوشنبه، 22 مهر، سال 1392 نظرات ۴ نظر

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کردکوی پیرامون انتقاد پایگاه خبری رادکانا مبنی بر کناره گیری آقای حسینعلی فرخی یکی از فعال ترین و با سابقه ترین عضو شورای ورزشی روستای بالاجاده از عضویت در شورای ورزشی این روستا آن هم بعد از ۲۵ سال طی ابلاغیه این اداره گفت: آقایان فعال در واقع دلسوز ورزش بالاجاده بدانند اداره ورزش و جوانان شهرستان کردکوی با هیچ کسی خصومت و دشمنی ندارد حتی مخالفین را هم در امر توسعه ورزش بکار می گیرد.

downloadبه گزارش رادکانا، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کردکوی پیرامون انتقاد پایگاه خبری رادکانا مبنی بر کناره گیری آقای حسینعلی فرخی یکی از فعال ترین و با سابقه ترین عضو شورای ورزشی روستای بالاجاده از عضویت در شورای ورزشی این روستا آن هم بعد از 25 سال طی ابلاغیه این اداره گفت: آقایان فعال در واقع دلسوز ورزش بالاجاده بدانند اداره ورزش و جوانان شهرستان کردکوی با هیچ کسی خصومت و دشمنی ندارد حتی مخالفین را هم در امر توسعه ورزش بکار می گیرد.

طبق دستورالعمل موجود آقای فرخی از فعالان است ولی لازم نیست حتما کسی باید عضو شورای ورزشی باشد و آنوقت بگوید من دلسوزانه کار می کنم، فعال و دلسوز کسی است که بدون ابلاغ به میدان بیاید.

آقای فرخی عضو شورای اسلامی روستای بالاجاده می باشد اگر بخواهد از آن کانال بهتر از شورای ورزشی می تواند کمک و یار و یاور شورای ورزشی که در واقع زیر مجموعه دهیاری و شورا می باشد و قسمتی از کار آنان را انجام می دهد، باشد.

اداره ورزش و رئیس این اداره با همه فعالان ورزشی دوست و رفیق می باشد دیگر اینکه دهیار محترم روستای بالاجاده از دستورالعمل شورای ورزشی در جریان می باشد عین دستورالعمل را برایش قرائت نموده ایم.

چرا آقایان بجای اینکه دنبال کار و تلاش و برنامه ریزی در زمینه ورزشی و جوانان آن روستا باشند بی دلیل و ناآگاه دنبال حاشیه های بی هیچ و پوچ می روند.
آقایان علمای دلسوز اینگونه قضاوت نکنید و به کادان نزنید.

طبق دستورالعمل پیشنهادی شورا و رابطین ورزشی روستاها مورخ 29/6/87 صادره از هیئت استان گلستان دهیار به عنوان رئیس شورای ورزشی و نماینده شورای اسلامی در شورای ورزشی می باشد.

ارادتمند همه دلسوزان و فعالان ورزشی روستای بالاجاده سید ولی حسینی

مهدی می گوید:

همه مردم حتی غیرورزشکار هم میدونندوبه این امر هم واقفندکه اقای فرخی چقدر برای ورزش زحمت کشیده است ایشان نیاز به ابلاغ ندارند چندسال ابلاغ نداشتند مگر کار نکردند. این دستورالعملی که قید فرمودید نگفته که ایشان نمیتونه بعنوان شورای ورزشی باشد یا نه- خسته نباشید

آوینی جوان می گوید:

جناب حسینی باید درجریان باشند که مقاله قبلی تحلیل و برداشت شخصی بنده بوده و هیچ ربطی به جناب فرخی ندارد- من با برخوردن این خبر در وبلاگ بالاجاده ای ها خبری تحت این عنوان تهیه کردم- از آنجاییکه این نکته به شما گوشزد شده بود اما باز شما در جوابیه تان سراغ آقای مذکور رفتید… آیا این جز نشان از کدورت و مشکل شخصی جنابعالی است؟
خبر داریم که وزارت ورزش برای روستای بالاجاده تشک کشتی فرستاده اما این تشک در کردکوی مانده و به بالاجاده تحویل داده نشده… چرا؟؟؟!! اگر شما دلسوز ورزش این شهرستان و روستاهای اطراف آن هستید می شود بگویید چند روستا مکان کشتی مناسب با تشک مناسب دارند؟؟؟؟ کافیست حوزه شما کمی مورد تحلیل و بررسی قرار گیرد… آن وقت میزان تلاش و دلسوزی شما روشن می شود…

و ان الی ربک المنتهی
آوینی جوان

گلستان بلاگ می گوید:

با تشکر از مطلب خوبتان
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست
http://golestanblog.ir/?p=9648

مهدی می گوید:

ای ول اوینی جوان دمت گرم . خوشم امد جوابیه قرص و محکمی دادی
اگر شما یه کاری بکنید که تشک بالاجاده ای ها را بده آقای رئیس!!!!!!!

ارسال نظر