جوابیه رئیس دانشکده امام علی (ع) کردکوی پیرامون انتقاد رادکانا از مسیر آسفالت نشده این واحد دانشگاهی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 885 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:42 ب.ظ، چهارشنبه، 24 مهر، سال 1392 نظرات یک نظر

دکتر عرفانیان رئیس دانشکده امام علی (ع) شهرستان کردکوی پیرو انتقاد پایگاه خبری تحلیلی رادکانا مبنی بر اینکه ” چرا آسفالت چند متری مسیر دانشکده امام علی(ع) سالهاست انجام نمی شود؟ ” جوابیه ای آماده کرده و برایمان ارسال نمودند که با هم می خوانیم.

قققققققبه گزارش رادکانا، دکتر عرفانیان رئیس دانشکده امام علی (ع) شهرستان کردکوی پیرو انتشار خبر انتقاد ”  چرا آسفالت چند متری مسیر دانشکده امام علی(ع) سالهاست انجام نمی شود؟ ”  از سوی پایگاه خبری تحلیلی رادکانا جوابیه آماده کرده و برایمان ارسال نمودند که با هم می خوانیم.

متن پیام:

سلام علیکم

ممنونم از ثبت و انتقال اینگونه مشکلات از سوی پایگاه خبری تحلیلی رادکانا.

اتفاقا بنده خوشحال تر شدم (۱) که دیدم این انتقاد با دیدگاه مثبت بعنوان مطالبه صنفی دانشجویی مطرح شد؛ چون در شرایط سیاسی اجتماعی ویژه ای قرار داریم که نباید مغرضان و بیماران سیاسی که متأسفانه در بین مسئولین هم کم نیستند بتوانند از اینگونه بسترهای ناشی از کمبودها و ناملایمات ماهی! خود را صید کنند.

(۲) انصاف قضیه را رعایت کردید و اعلام نمودید که مسئولین دانشکده نیز بارها نامه نگاری و پیگیری کردند ولی نتیجه ای نداشته است.

(۳) و دیگر اینکه فرصت دادید و موقعیتش را ایجاد کردید تا (دانشجویان) نقطه نظراتشون را صادقانه و با نیت اصلاح و امید به آینده بیان نمایند.

همینجا از همه عزیزان تشکر می کنم که بواسطه مشکلات و کمبودها ما را همراهی می کنند و به توصیه مقام معظم ولایت و رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی جامه ی عمل پوشانده اند.

امید دارم بالاخره مسئولین شرایط خاص این مرکز را درک کرده و تنها مرکز آموزش عالی شهر را مورد عنایت ویژه خود قرار خواهند داد و مسئولانی هم که بر در غفلت و احیانا ”عناد” ایستاده اند، دست بکار اصلاح رفتار خود زده و به وظایف واقعی خود بپردازند و اینگونه افراد را به خون شهداء قسم می دهم که به خود بیایند و به روز آخرت که باید پاسخ قصورات خود را بدهند، یادآور می شوم.

والسلام ومن الله التوفیق – عرفانیان رییس دانشکده

دانشجوی خوابگاهی می گوید:

جناب دکتر
این جواب شما برای ما آسفالت نمیشه
همیشه روزگار این بوده که مسئولین می گویند سنگ اندازی می کنن،نمی گزارند،همکاری نمی کنند، البته آنچه که من در این مدت کوتاه از دانشجویان ترم بالایی جویا شدم انصافاً شما را آدمی دلسوز و پیگیر یافتم ولیکن ما اقدام عملی می خواهیم.

ارسال نظر