جواب دندان شکن استاندار سابق گلستان به اظهارات یک عضو شورای شهر گرگان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 558 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:10 ق.ظ، دوشنبه، 27 آبان، سال 1392 نظرات ۲ نظر

یک عضو شورای شهر گرگان دیشب قناعت را استانداری سیاسی عنوان کرد و گفت : در زمان وی هیچ اقدامی در استان صورت نگرفته است اما قناعت صبح امروز با تشریح عملکرد چهارساله جواب دندان شکنی به وی داد .

thumb271-0ec19ebc2f6bd24cce54110d03866528به گزارش رادکانا، دعوای لفظی یک عضو شورای شهر گرگان و مهندس جواد قناعت استاندار سابق گلستان همچنان ادامه دارد.

این جنگ زرگری سال قبل به دلیل عدم حضور قناعت در صحن شورا ادامه داشت تا اینکه قناعت در عید نوروز 92 با حضور در صحن علنی شورا بودجه سال 92 را ابلاغ و حضور خود را در شورای شهر گرگان علیرغم میل برخی ها تثبیت کرد .

اما شب گذشته در خلال جلسه صحن علنی شورای شهر گرگان یک عضو گوشه نشین شورای شهر گرگان با اظهاراتی نه چندان کارشناسی و احساسی مهندس قناعت را به سیاسی کاری متهم کرد و گفت : افراط در مسائل سیاسی باعث شد تا قناعت در کارش موفق نشود .

این عضو شورای شهر گرگان که شش سال است فقط حرف زده و هیچ یک از وعده هایش هم عملی نشده ادامه داد : آمار بالای پروژه های نیمه تمام و وعده هایی که استاندار نتوانست به آنها عمل کند نشان از ناکار آمدی وی در استانداری است.

اما این عضو شورا ادامه نداد که چطور مهندس قناعت می بایستی با جیب خالی و خزانه ای که پول نیست استان و پروژه هایش را به ثمر برساند .

البته این قضیه محتمل است که این عضو شورا چون در زمان دولت نهم و دهم از استانداری اخراج شده به همین دلیل مواضع ضد و نقیض علیه استانداران دولت احمدی نژاد داشته است . وی حتی در جریان افزایش کرایه ها فرمانداران دولت دهم را به عدم مطالعه قانون و کار کارشناسی متهم کرده بود .

اما مهندس حاج جواد قناعت که صبح امروز در مراسم تودیع خود شرکت کرده بود جواب دندان شکنی به این عضو شورای شهر گرگان داد .

وی در خصوص عملکرد 4 ساله خود در گلستان، گفت: ثبت جهانی برج قابوس در یونسکو، افتتاح و بهره برداری از سیمان پیوند گالیکش، بهره برداری از پایگاه امداد هوایی و استقرار بالگرد، بهربرداری از فرودگاه کلاله و بهره برداری از کارخانه نبرد فولاد از جمله اقدامات انجام شده در طول خدمت بنده بود.

قناعت افزود : احداث سایت پرورش میگوی گمیشان ، مبارزه جدی با مواد مخدر ، فعالیت های فرهنگی جریان ساز مثل ستاره صبح و اجلاس پیر غلامان ، برگزاری انتخابات های سالم ، جذب سرمایه گذاری خارجی ، گاز رسانی به روستاها ، حل مشکل آب شرب گرگان ، افتتاح فرمانداری ویژه در گنبد ، جاده سازی و مقاوم سازی مسکن روستایی نیز از دیگر اقداماتی است که با همکاری مدیران دستگاه های اجرایی گلستان به بهره برداری رسیده است.

وی با اشاره به پروژه پتروشیمی گلستان خاطرنشان کرد: این پروژه از پروژه های نیمه تمام بوده که در این بخش ناموفق بودیم اما اقدامات خوبی از سوی نمایندگان استان صورت گرفته است.

به هر حال به نظر می رسد جنگ زرگری این عضو شورا که دوست دارد هر از گاهی با مطرح کردن چنین مسائلی روی خط خروجی خبرگزاری ها قرار بگیرد با استانداران سابق گلستان که معمولا از استانهای همجوار می آمده اند تمام شده باشد و باید دید در آینده چه چیزی را مستمسک رسانه ای شدن خود قرار خواهد داد .

somaye می گوید:

چرا رادکانا اینقدر برای مازندرانی هایی که هیج خدمتی هم نکردند اینقدر غش و ریسه میرود

noor می گوید:

مهندس قناعت هم به اندازه توانش فعالیتهایی در استان گلستان انجام داد…

از رادکانا بابت تیز بینی که دارد متشکریم…

بنظر بنده رادکانا از کسی جانبداری نکرده فقط روشنگری کرده است.

ارسال نظر