جوانان ایران اسلامی نخواهند گذاشت دستاوردهای نظام از دست برود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 527 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:05 ب.ظ، پنج شنبه، 21 فروردین، سال 1393 نظرات بدون نظر

پدر دانشمند شهید فناوری هسته ای کشوربا اشاره به اینکه فناوری هسته ای دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی است عنوان کرد: جوانان انقلابی نخواهند گذاشت دستاوردهای نظام به آسانی از دست بروند.

thumb271-a213d8c814d2c4e42396f714920c4433به گزارش خبرنگار رادکانا، رحیم احمدی روشن پدر دانشمند هسته ای کشورمان عصر امروز پنجشنه 21 فروردین در جشن بزرگ روز فناوری هسته ای در گرگان عنوان کرد: اینکه می شنویم بانوی بزرگواری چون خانم مقصودلو زمین خود که همه دارایی و هستی وی بوده را در راه انرژی هسته ای وقف کرده باید قدر بدانیم که امروز این کار با نیت دفاع از انقلاب و حق مسلم مردم صورت گرفته و باید از این بانوی گرگانی قدردانی شود.

احمدی روشن افزود : قران کریم در آیات خود وظایف مسلمین را مشخص کرده و کسی حق ندارد از حدود الهی و اسلامی خارج شود و دستاوردهای انقلاب و جوانان دانشمند آن را نادیده بگیرد .

وی با اشاره به اینکه دشمنان ما از راههای مختلفی چون تهاجم فرهنگی وارد شده اند افزود : امروز همه باید مراقب و هشیار باشیم و نگذاریم دشمنان ما به همین راحتی به ارزشها توهین کنند.

پدر شهید مصطفی احمدی روشن دانشمند هسته ای کشورمان در ادامه صحبتهای خود گفت : ما کشوری هستیم که در راه اعتلا و پیروزی اسلام خون زیادی داه ایم و امروز جوانان ما نخواهند گذاشت دستاوردهایی که در این چند سال به مدد خون شهدا بدست آمد زیر سوال برود .

وی خاطرنشان کرد: دشمنان غربی و استکبار جهانی دلسوز ما نبوده و نیستند و قطعا آنها اولین مشکلشان با قران است که مفاهیم دینی و ظلم ستیزانه را به مردم گوشزد می کند .

رحیم احمدی روشن در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: مردم ما روشن و بیدارند و کنجکاو هستند بدانند در توافقنامه ژنو و وین چه گذشته و کشور ما چه امتیازاتی داده و در قبالش چه گرفته و قطعا اگر ما نتوانیم دستاوردهای نظام را حفظ کنیم باید پاسخگوی نسل های آتی باشیم .

این پدر فداکار اذعان کرد: عقب نشینی در مقابل استکبار هیچ نفعی به حال ما ندارد و آنها قطعا دنبال منافع خود و سیطره در همه زمینه ها و به دنبال نابودی اسلام هستند و ما باید هوشیار باشیم و با تکیه بر منابع دینی و فرهنگی خود و مقام معظم رهبری بتوانیم مانند سدی در برابر آنها بایستیم .

ارسال نظر