جوان ایرانی بانشاط، شاداب، خلاق و در عرصه های مختلف علمی و بین المللی صاحب نظر هست
تعداد بازدید تعداد بازدید: 721 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:54 ق.ظ، دوشنبه، 29 تیر، سال 1394 نظرات ۳ نظر

مهندس میعاد کیاء: دشمنان انقلاب به بهانه های مختلف سعی در افسرده نشان دادن جوانان ایران اسلامی دارند و با این دسیسه در حال ترویج موسیقی غربی و زننده هستند، ولی جوانان ایرانی باید هوشیار باشند.

میعاد کیاءبه گزارش رادکانا، میعاد کیاء یکی از نخبگان علمی شهرستان کردکوی در گفتگو با خبرنگار ما، به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با دانشجویان اشاره کرد و با بیان اینکه، به برکت حضور جوانان توانمند، ایران اسلامی پرقدرت به جهان معرفی شده است، گفت: جوان ایرانی بانشاط، شاداب، خلاق و در عرصه های مختلف علمی و بین المللی صاحب نظر هست، که این امر در عرصه های مختلف به وضوح قابل مشاهده است بخصوص در عرصه ابتکار و اختراع.
وی ادامه داد: جوانان پرتوان ایران اسلامی هرجا که اراده کرده اند چون عرصه های علمی، فناوری هسته ای، هوا فضا، ورزشی، فرهنگی، اجتماعی و عرصه های مختلف بین المللی، در سایه عزت نفس خود به خوبی درخشیده اند.

IMG_1662

این نخبه علمی در جواب اینکه آیا کنسرت و موسیقی، نشاط به جوانان ایرانی ترزیق می کند، گفت: این موضوع در فرهنگ غربی ها که جوان از لحاظ روحی و معنوی به چیزی وابستگی و دلبستگی ندارد صدق میکند ولی اگر دشمنان خواهان درک وضعیت روحی جوانان ایرانی هستند باید در شبهای قدر، راهپیمایی های 22 بهمن یا روز قدس و سایر برنامه های ملی و مذهبی شاهد حضور بی نظیر جوانان ایرانی در این عرصه ها باشند.
مهندس کیاء با تأکید بر اینکه جوان ایرانی زمانی که از تلاش و حرک دست بردارد افسرده و غمگین است، خاطرنشان کرد: دشمنان انقلاب به بهانه های مختلف سعی در افسرده نشان دادن جوانان ایران اسلامی دارند و با این دسیسه در حال ترویج موسیقی غربی و زننده هستند، ولی جوانان ایرانی باید هوشیار باشند.
وی در خاتمه تصریح کرد: بنده به عنوان یک جوان ایرانی به دیگر جوانان توصیه می کنم، با هوشیاری مراقب جنگ نرم دشمن بوده و جامعه را به سمت پویایی و رشد حرکت دهند، رهبر معظم انقلاب هم انتظار دارد که در عرصه‌های فرهنگی جوانان به صحنه بیایند و در فضای فرهنگی فعالانه شرکت کنند.

انتهای پیام/

محمد کیا می گوید:

احسن به مهندس کیا
بنده کاملا با فرمایشات شما موافقم
با آرزوی موفقیت برای این شما نخبه شهرمون

یا علی می گوید:

ایول داری مهندس

فائزه یوسفی می گوید:

داداش میعادمون یه دونس …
موفق باشی:)

ارسال نظر