جوان ۲۲ ساله بندرگزی پس از ۶ روز در جنگل پیدا شد /از شدت گرسنگی سنگ می خوردم + عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,015 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:35 ق.ظ، دوشنبه، 28 اردیبهشت، سال 1394 نظرات یک نظر

جوان ۲۲ ساله اهل روستای گل افرا از توابع شهرستان بندرگزی پس از ۶ روز در جنگل پیدا شد و به آغوش خانوده اش برگشت.

golafra6325231به گزارش رادکانا، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بندرگز گفت: پس از اطلاع هلال احمر بندرگز از مورد گمشدگی این جوان بلافاصله تیم امداد و نجات کوهستان هلال احمر و نیروی انتظامی شهرستان برای یافتن فرد گم شده به منطقه اعزام میشود.

ذبیحی تصریح کرد: با توجه به اینکه تیمهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر به صورت دائم در حال تمرین در منطقه هستند و از امکانات و تکنولوژی روز نیز استفاده میکنند این جوان را در کمترین زمان ممکن با ارتباط تلفنی و با استفاده از مشخصات محیطی که تیم کوهنوردی گز شرقی به تیم امداد و نجات می داد، صحیح و سالم پیدا کرد.

وی بیان کرد: پس از یافتن فرد گم شده، اقدامات درمانی روی وی انجام و پس از اطمینان از وضعیت جسمانی و هوشیاری، وی را با کمک تیم کوهنوردی گز شرقی به پایین جنگل و سپس بیمارستان شهدا و خانوادهاش تحویل دادند..

ذبیحی یادآور شد: این سومین مورد گمشدگی در مناطق کوهستانی شهرستان بندرگز است که در طول این هفته گزارش و منجر به انجام عملیات نجات شده است.

گفتنی است پس از درمان و عمل جراحی،  32 تکه سنگ از معده این جوان برداشته شد.

golafra6325232

golafra6325231

انتهای پیام/

کردکویی می گوید:

پسری به این بزرگی واقعا گم شده ؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چرا بجای سنگ از سبزیجات و علفهای جنگلی استفاده نکرده یا واقعا دلشان کمپی مثل کمپ جدید درازنو می خواد ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ارسال نظر