جولانِ بدحجابی مقابل بیلبوردهای تصاویر شهدا !!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,025 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:18 ب.ظ، سه شنبه، 2 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

شهدایی که تمام کوچه های شهرمان به نام آنها مزین شده است یکی از اصلی ترین آرمان هایشان رعایت حفظ حجاب بود؛مساله ای که متاسفانه امروزه کمتر بدان توجهی می شود!

image12767به گزارش رادکانا، دشمنی که جوانان برومند این مرز و بوم هشت سال قهرمانانه در مقابل آنها ایستادند و مقاومت کردند امروز با ابزار دیگری به میدان آمده است، با همان نیرنگی که توانستند حکومت و تمدن بزرگ اسلامى در اندلس را بدون هیچ جنگ و خونریزی شکست دهند. دشمن این بار حیا و عفت جامعه ایرانی را هدف قرار داده است.

آری دشمن همه راه ها را امتحان کرد و شکست خورد حتی در فتنه 1388 نیز با کودتای مخملی نتوانست پیروز شود تا اینکه راه نفوذ خود را در بی غیرت سازی پسران و مردان و بی حیاکردن دختران جامعه دیدند.

همان امری که به اعتراف خودشان بودجه های کلانی به آن اختصاص داده اند و با ایجاد 110 شبکه ماهواره ای فارسی زبان که همه به نوعی مبلغ بی حجابی و بی عفتی و بی غیرتی هستند و پخش سی دی های مبتذل در خیابان ها و افزایش قارچ گونه باندهاى ترویج فسادو فحشا، پخش مشروبات الکلى و انواع مواد مخدر در سطح جامعه، به ویژه در میان جوانان،همه و همه یک هدف را دنبال می کنند و آن از بین بردن حیا و غیرت  جامعه ایرانی براى نابودى و نشان رفتن هویت جمهورى اسلامى از درون است که می توان از آن به عنوان “حجاب ستیزی” یاد کرد.

تهاجم فرهنگی بلکه شبیخون فرهنگی مسئله ای است  که این روزها از  آن بسیار نام برده می شود اما متاسفانه گویا ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی برای عده ای از مسئولان اهمیت چندانی ندارد که نسبت به این گونه مسایل بی توجه و یا کم توجه هستند.دستاوردهایی که به این سادگی ها به دست نیامده  وبرای آن چه خون هایی که به زمین ریخته شده  و چه مادرانی که عزیزشان را از دست داده اند تا ما با امنیت کامل در شهرهایی که به نام و یاد آنها است قدم بزنیم و این انتظار به حق کاملاً وجود دارد که دست کم حرمت شهیدانشان را حفظ کنیم .

اما حال و هوای نا مطبوع امروز شهر ما چیز دیگری را نشان می دهد کافی است چند قدمی نه فقط در کوچه های بی شهید بلکه در کوچه هایی که هنوز خانواده ای شهدا در آن تنفس می کنند بزنیم. آنچه که مشاهده می کنیم نشان از آن می باشد که هزینه های دشمن بی تاثیر نبوده وتوطئه های دشمن توهم نبوده است.

وقتی در پایتخت یک کشور اسلامی مسئولین امر از وظیفه شان در مقابل شهدا فقط بسنده به نصب بیلبورد و نقاشی روی دیوارها کرده اند و مهمترین وصیت شهدا بعد از پیروی از ولی فقیه که مسئله حجاب می

باشد را فراموش کرده اند، وضعیت اسفناک حجاب از این بهتر نخواهد شد و اگر همین طور پیش رود قطعا وضعیت بدتر خواهد شد تا جایی که بعید نمی باشد در غفلت ما بار دیگر خدای نکرده….!

جمله ای تکان دهنده از آیت الله بروجردی

نقل است که آیت الله بروجردی در اواخر عمر خود می فرمودند:« ای کاش به جای پذیرش مرجعیت عام شیعیان جهان، در قضیه مبارزه با کشف حجاب به شهادت می رسیدم». این همان چیزی است که  باید امروزه

مورد تاکید مسئولین فرهنگی ، علما و حوزه های علمیه و تمامی کسانی که دراقشارمردم تاثیر گذارند،قرار بگیرد.

نگاهی دیگربار به وصایای شهدا :

در جامعه ای که همه چیز را مورد تردید و شبهه قرار داده اند برای آنکه وصیت شهدا به حجاب نیز مورد انکار قرار نگیرد قسمتی از وصیت نامه شهدا پیرامون حجاب را ادامه ذکر می کنیم

«اى خواهرم: قبل از هر چیز، استعمار، از سیاهى چادر تو می ‏ترسد تاسرخى خون من.» (شهید محمد حسن جعفرزاده)

«از خواهران گرامى خواهشمندم که حجاب خود را حفظ کنند، زیرا که‏حجاب خون‏بهاى شهیدان است.» (شهید على روحى نجفى)

«به پهلوى شکسته فاطمه زهرا(س) قسمتان می دهم که، حجاب را حجاب ‏را، حجاب را، رعایت کنید.». (شهید حمید رستمى)

«اگر می دانستم با هر بار که خونم ریخته می شود بی حجابی آغوش حجاب در بر می گیرد، حاضر بودم هزاران هزار بار کشته شوم».( شهید یعقوب ابراهیم نژاد)

«خواهرم: از بی حجابی است اگر عمر گل کم است نهفته باش و همیشه گل باش» (شهید حمید رضا نظام)

«خواهرم: محجوب باش و باتقوا، که شمایید که دشمن را با چادرسیاهتان و تقوایتان می‌کشید، حجاب تو سنگر تو است، تو از داخل حجاب دشمن را می‌بینی و دشمن تو را نمی‌بیند.» (سردار شهید رحیم آنجفی)

«مادرم… من با حجاب و عزت نفس و فداکاری شما رشد پیدا کردم.» (شهید غلامرضا عسگری)

«حفظ حجاب هم چون جهاد در راه خداست.» (شهید محمد کریم غفرانی) . / قم فردا

ارسال نظر