حاج منصور ارضی: مأمور سعودی پا روی گلوی زوار ایرانی می گذاشت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 189 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:26 ب.ظ، دوشنبه، 13 مهر، سال 1394 نظرات بدون نظر

با گذشت بیش از ده روز از فاجعه منا و کشتار حجاج ایرانی، هرروز ابعاد تازه ای از آنچه در منا روی داد منتشر می شود.

6488به گزارش رادکانا، با گذشت بیش از ده روز از فاجعه منا و کشتار حجاج ایرانی، هرروز ابعاد تازه ای از آنچه در منا روی داد منتشر می شود.

حاج منصور ارضی از مداحان مشهور تهران در مراسم عید غدیر در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی با اشاره به این ماجرا گفت:« یکی از حجاجی که در منا حضور داشتند قسم می‌خورد می‌گفت مامور سعودی پایش را روی گلوی زائری که داشت از دنیا می‌رفت گذاشته بود، گفتم این کار را نکن، ایرانی است، مامور سعودی گفت چون می‌دانم ایرانی و شیعه است دارم این کار را می‌کنم که زودتر جان دهد.»
این مداح مشهور افزود:«به جرم این که محب امیرالمومنین علیه السلام و شیعه است می‌خواهند او را بکشند و دیگر کسی نباشد تا از فضایل امیرالمومنین علیه السلام بگوید. در محرم روضه می‌خوانیم که سیدالشهدا علیه السلام می‌فرمایند به چه جرمی می‌خواهید من را بکشید؟ می‌گویند به جرم این که فرزند امیرالمومنین علیه السلام هستی، دقیقا الان همان کار را دارند با شیعیان انجام می‌دهند.»
حاج منصور ارضی گفت:«یعنی ما اگر به جوانی می‌گفتیم حج اباعبدالله علیه السلام نا تمام ماند شاید باور نمی‌کرد، حضرت فرمود زیر احرام هایشان شمشیر بسته اند و می‌خواهند من را در این مکان مقدس بکشند، رفت کربلا و بقیه حجش را در آنجا انجام داد. اما حالا می‌بینی بعد از حدود 1400 سال اتفاقی می‌افتد که حج نا تمام می‌ماند. واقعا سعودی‌ها لعن الله علیهم اجمعین خودشان را با این حرکت نابود کردند. آنها سعودی بودند و نسبت به حریم یاران و شیعیان امیرالمومنین علیه السلام به قول مقام معظم رهبری جنایت کردند و حتما هم خداوند آنها را به سزای اعمالشان می‌رساند و ما هم باید بیدار باشیم».

منبع: هشت صبح

ارسال نظر