حاشیه های افتتاح پردیس سینمایی کاپری گرگان + تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 795 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:05 ق.ظ، جمعه، 20 دی، سال 1392 نظرات یک نظر

پردیس سینمایی کاپری در حالی چندباره افتتاح شد که برخی عناصر چپی به دنبال عدم برگزاری مراسم دیروز در زمان مدیریت دکتر منتظری بودند تا در مقاطع بعدی با حضور مدیر کل دولت تدبیر و امید افتتاح شود . حاشیه ها را بخوانیم .

thumb271-658756922b3d120476208388a0060078به گزارش رادکانا، افتتاح پردیس سینمایی کاپری در خیابان شالیکوبی گرگان با حواشی همراه بود .

** از همان ساعت 17:30 دقیقه جمعیت خوبی برای شرکت در مراسم افتتاح این سالن آمده بودند اما در حالی که عنوان شده بود مراسم راس ساعت 18:00 برگزار می شود نهایتا با 45 دقیقه تاخیر ساعت یک ربع به 19 کار خود را آغاز کرد .

** برخی از سخنان درگوشی و پچ پچ ها این بود که این مکان چند بار افتتاح می شودپس فرامرز قریبیان و پسرش برای چی آمده بودند ؟

** حضور فوق العاده مسئولین و اهالی هنر گرگان در این مراسم ستودنی بود و می شد آن را فصل نوینی در جهت آشتی بین مردم و سینما دانست .

00333

** گویا عوامل اجرایی برنامه اطلاعی از شهادت امام حسن عسکری(ع) نداشتند و برنامه موسیقی پاپ با اجرای زنده توسط گروه ارکستر را داشتند اما با توصیه موثر یکی از مدیران ارشاد از انجام آن خودداری شد .

** به علت نقص فنی سرود جمهوری اسلامی ایران پخش نشد و بعد از تلاوت قران صدای ممتد نویز برای چند دقیقه در برنامه وقفه ایجاد کرد .

** پخش کلیپ آت چاپار اگر چه روی علی نصیریان و حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی کشور تاثیر زیادی گذاشت اما حضار در سینما که 5 تا ترکمن هم در بین آنها نبود خیلی مبهم به همدیگر نگاه می کردند و ترجیح می دادند با هم صحبت کنند .

** مجری برنامه هم مدام خبرهای خوش می خواند و هر از گاهی خبری در جهت موفقیت گرگانی ها می داد از جمله وقتی اعلام کرد بسکتبال شهرداری گرگان استقلال زرین قشم را شکست داد حضار برای این موفقیت دست زدند .

** زمانی که مجری برنامه آرش فولادیان از مهدی صفایی به عنوان جوانترین مدیر سینمایی در کشور نام برد حضار برای صفایی دست زدند .

** نجفی مالک و سرمایه گذار پردیس سینمایی کاپری هم هر از چند گاهی که فرصت می یافت پشت میکروفن ظاهر می شد و بیاناتی را ایراد می کرد . نکته جالب حرفهای این فرد اقتصادی که حالا چهره فرهنگی هم گرفته این بود که 85 درصد مردم ماهواره نگاه می کنند .

00555

**محمد جواد نظری مهر نماینده کردکوی ، بندرگز و ترکمن و علی اصغر طهماسبی معاون سیاسی امنیتی استاندار ساعت 19 در این مراسم حضور پیدا کردند و بعد از رونمایی تمبر برای شرکت در یادواره شهدای محمد اباد که با سخنرانی سید علی خمینی بود به آنجا رفتند .

00444

** از تمبر بهره برداری پردیس سینمایی کاپری نیز با حضور مسئولین در این مراسم رونمایی شد .

00222

** گرگانی ها از علی نصیریان استقبال گرمی کردند طوری که در پایان مجلس برای گرفتن عکس یادگاری با این هنرمند تئاتر و سینمای ایران غوغایی بود .

** نشست خبری رئیس سازمان سینمایی کشور ، رئیس موسسه سینما شهر ، رئیس موسسه رسانه های تصویری بعد از افتتاح رسمی در اتاق مدیریت  پردیس کاپری درطبقه آخر این مجموعه برگزار شد .

00111

** در نشست خبری ایوبی رئیس سازمان سینمایی در پسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص ادعای یکی از شخصیتهایی که سینمایش بسته شده بود گفت : کسی که ادعا دارد سینما توالت عمومی است همان بهتر که سینمایش را تعطیل کنند.

** گفته می شود چپی های تندرو گرگانی به دنبال عدم برگزاری مراسم دیروز بودند تا افتخار بهره برداری از کاپری در زمان مدیریت دکتر منتظری و بنام وی ثبت نشود . آنها دنبال تعویق این مراسم بودند تا در زمان مدیریت دولت تدبیر و امید این کار صورت بگیرد .

سینا می گوید:

متأسفم واسه اشرافیون گرگان و مسئولین گلستان

تو شب شهادت امام حسن عسگری بزن برقص راه انداختن و خوشی زده بود بسرشون

دلم نمیکشه چیزی بگم فقط دلم مسلمانیمون میسوزه که داریم خون به دل مهدی فاطمه میکنیم.

ارسال نظر