حاشیه های تودیع و معارفه رئیس دانشگاه علمی و کاربردی گلستان + تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 554 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:00 ق.ظ، یکشنبه، 21 اردیبهشت، سال 1393 نظرات بدون نظر

تودیع و معارفه رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان گلستان امروز برگزار شد .

thumb271-d8299327146c25acb5e2b923bfea4292به گزارش رادکانا، مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان گلستان حاشیه های خواندنی دارد که در ذیل به آن می پردازیم .

**  اولین چیزی که با ورود به دانشگاه توجه همه را به خود جلب می کرد تعداد زیادی بنر با محتوای تبریک به رئیس جدید دانشگاه بود .

Picture-167

Picture-168

** نکته جالب دیگر این بود که معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علمی و کاربردی کشور به همراه سه ماشین شاسی بلند وارد دانشگاه شد که توجه همه را به خود جلب کرد .

** اولین چیزی که در زمان ورود سالن دانشگاه توجه ها را جلب می کرد حضور تعداد زیادی از مدعوین در سالن بود به شکلی که سالن از همان دقایق آغازین مملو از جمعیت شده بود و هرکس وارد سالن می شد مجبور بود که در گوشه ای از سالن بایستد و مسئولین برگزاری مجبور شدند صندلی های زیادی را در سالن بچینند تا تعدادی از مدعوین بتوانند روی این صندلی ها بنشینند.

Picture-213

Picture-174

** یکی دیگر از نکات جالب این بود که بعد از پرشدن سالن از دانشجویانی که برای مراسم آمده بودند خواستند که برگردند و وارد سالن نشوند و دانشجویان داخل سالن را ترغیب به رفتن می نمودند .

**  این کمبود جا باعث شده بود که حاضرین در داخل جلسه به صورت مختلط بنشینند و این موضوع باعث ترک تعدادی از حاضرین جلسه شد.

** نکته جالب حضور تعداد حدود 10 الی 15 نفر با لباس هلال احمر در سالن بود که به ظاهر دانشجویان مرکز علمی کاربردی هلال احمر بودند که دراواسط برنامه سالن را ترک کردند.

Picture-180

Picture-190

** بعد از ورود طهماسبی معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان به داخل سالن مسئولین برگزاری از تعدادی از مدعوین که در سالن حضور داشتند خواستند تا به ردیف های آخر بیایند که طهماسبی خود این موضوع را قبول نکرد و در ردیف چهارم سالن نشست.

طهماسبی زمانی که برای سخنرانی به جایگاه رفت ابتدا نسبت به این بدعت که برای نشستن یک مسئول که دیر به جلسه می آید مهمانانی که در ردیف جلو نشسته اند را بلند می کنند اعتراض کرد و از جانب خود از همه حاضرین عذر خواهی کرد .

Picture-181

** فضای گرم و نامناسب هم تعدادی از حاضرین را به شدت ناراحت کرده بود و تعدادی از حاضرین مراسم را ترک کرده بودند و تعدادی هم که نشسته بودند خود را باد می زدند.

** نکته جالب دیگر این بود که شایعه شده بود بعضی از اساتید دانشگاه برای پر کردن سالن به دانشجویان وعده نمره داده بودند و از آنها خواستند تا برای مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه بیایند. 

Picture-191

Picture-190

ارسال نظر