حاشیه های حضور بهنوش بختیاری در گرگان / شب پرزحمت نیروی انتظامی / قارنلی هنرمندان شمال را برای زلزله زدگان به خط کرد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 515 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:22 ب.ظ، شنبه، 18 آذر، سال 1396 نظرات بدون نظر

۷ هزار نفر از مردم گرگان در جشن وحدت قارنلی با حضور بهنوش بختیاری در استادیوم آزادی گرگان شرکت کردند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ جشن وحدت به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) به جهت کمک به زلزله زدگان شامگاه گذشته 17 آذرماه در استادیوم آزادی گرگان برگزار شد که با حاشیه هایی همراه بود .

این جشن با حضور جمعی از هنرمندان شمال کشور و البته حضور بهنوش بختیاری بازیگر سرشناس تلویزیون و سینما توسط علیرضا گالش یا قارنلی معروف برگزار شد و قرار بود عواید آن برای زلزله زدگان کرمانشاه اختصاص یابد .

جمعیت مشتاق از همان ساعت 4 بعد از ظهر خود را به استادیوم آزادی رساندند اما مدیریت غلط برنامه و عدم پیش بینی جمعیت 7 هزار نفری باعث شد تا در ابتدای برنامه یعنی از ساعت 6 تا 7 موجی از خشونت و سرگردانی در مردم بوجود آید.

دربهای سالن بعد از ساعت 17:45  دقیقه بسته شد و جمعیت زیادی از زن و مرد و دختر و پسر پشت درب ماندند ، مردمی که بیلط های 10 هزارتومانی دست شان بود و مدعی بودند که چرا با وجود داشتن بلیط از حضورشان در سالن ممانعت می شود.

شروع مراسم در داخل سالن باعث شد خشم مردم بیرون سالن بیشتر شود و با لگد مدام به درب بکوبند و چند تن دیگر با بطری و سنگ شیشه های درب ورودی را شکستند ، فشار جمعیت آنقدر زیاد شد که مامورین نیروی انتظامی مجبور به استفاده از خشونت شدند تا جمعیت خشمگین را متفرق کنند .

photo 2017 12 08 19 32 52

نیروی انتظامی که نمی خواست چنین صحنه هایی پیش بیاید “قارنلی” مسئول برنامه را بیرون فراخواند و گفت یک فکری برای این مردم بیرون سالن بکنید ، نهایتا مقرر شد که با هماهنگی ماموران انتظامی همه افردی که بیرون بودند به سالن بروند که این کار تا ساعت 19:15 انجام شد و کسی بیرون در نماند .

دکتر بهمن طیبی مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان هم بیرون از سالن علیرغم اینکه فقط سالن را اجاره داده بود و در برگزاری این جشن نقشی نداشت به رتق و فتق امرو پرداخت و با خونسردی و درایت خود باعث شد تا همه مردم بتوانند از این جشن استفاده کنند .

حرکات موزون برخی افراد در حین برگزاری جشن باعث شد که بارها قارنلی اعلام کند که اینکار را نکنند چون او مجبور است فردا به چندین نفر پاسخ بدهد .

قارنلی بانی برنامه نیز در گفتگویی کوتاه با خبرنگار ما عنوان کرد : هدف از این جشن کمک به زلزله زدگان است و توقع دارم که مسئولین استان از ظرفیت هنرمندان برای ایجاد فضای نشاط و شادی و کمک به همنوعان استفاده کنند .

حضور قائم شهری ها هم در سالن مشهود بود طوری که یکی دو تن از آنها با پارچه ای که روی آن “نساجی قائمشهر” نوشته بود در سالن عکس یادگاری می گرفتند .

بهنوش بختیاری بازیگر سرشناس و محبوب سینما و تلویزیون هم در آخر مراسم روی صحنه آمد و با مردم گرگان ابراز ارادت و دوستی کرد ، هنگامی که بهنوش بختیاری اعلام کرد که در گرگان دوست خوبی چون علیرضا گالش دارد با “هو” تماشاگران روبرو شد .

photo 2017 12 09 09 28 33

انتهای پیام /

ارسال نظر