حاشیه های خواندنی حضور سید علی خمینی در یادواره شهداء محمد آباد گرگان + تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,933 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:59 ب.ظ، جمعه، 20 دی، سال 1392 نظرات ۲ نظر

مراسم یادواره شهدای روستای محمد آباد گرگان با سخنرانی سید علی خمینی نوه امام و با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد .

IMG_0275به گزارش خبرنگار رادکانا از گرگان، مراسم یادواره 21 شهید روستای محمد آباد گرگان که در سالن ورزشی این روستا با سخنرانی سید علی خمینی نوه امام خمینی (ره) برگزار شد.

این مراسم حاشیه هایی را در بر داشت که به می پردازیم :

** اولین چیزی که بعد از ورود به محوطه خود نمایی می کرد نمایشگاه شهداء 8 سال دفاع مقدس این روستا بود.

 77777777e-006

** حضور مناسب مامورین انتظامی در ورودی و محوطه این مراسم به خوبی به چشم می آمد .

** این مراسم با وجودی که قرار بود ساعت 18 اجرا شود با حدود یک ساعت و نیم تاخیر آغاز شد .

** در ابتدای مراسم ، کلیپی زیبا از مراسم یادواره سال گذشته این روستا پخش شد.

** نکته جالب و قابل توجه دیگر استقبال زیاد جوانان از این مراسم بود و حضور آنها به صورتی ملموس به چشم می خورد.

** این یادواره بر خلاف دیگر یادواره ها در سال ورزشی این روستا برگذار شد که با استقبال خوبی از طرف مردم روستا و شهر گرگان رو برو شد 

Pi111111111-007

**صندلی جایگاه سخنرانی با پارچه  سفیدی که بر روی آن انداخته بودند تداعی کننده صندلی حضرت امام خمینی(ره) در حسینیه جماران را برای حاضرین در مراسم داشت .

** نکته قابل توجه دیگر در این مراسم ، حضور روحانیون اهل سنت در این مراسم یادواره شهدا بود .

P2222222222-008

** مداح این مراسم ” علی نظری ” از مداحان با سابقه گرگانی بود.

** یکی از نکات قابل توجه دیگر در این مراسم توزیع هفته نامه گلشن مهر بود که در دست تعدادی از حاضرین در جلسه به چشم می خورد .

** حجت الاسلام سید علی خمینی در زمان ورود و خروج به سالن با استقبال حاضرین رو به رو شد و این استقبال به حدی بود که چند باری عمامه از سرش افتاد و حاضرین با شعار ” صل علی محمد بوی خمینی آمد ” از او استقبال نمودند.

 IMG_0064

** یکی از نکات قابل توجه در این مراسم حضور محمدتقی (سیاوش) بسطامی در این مراسم بود که بعد از ورود سید علی خمینی (نوه امام ) به سالن ، مراسم را ترک کرد.

44444444444444444488

**یکی از نکات قابل توجه در این مراسم حضور پر رنگ مسئولین در این مراسم بود که می توان به نماینده ولی فقیه در استان ، نظری مهر نماینده مردم کردکوی در مجلس شورای اسلامی ، صادقلو استاندار و طهماسبی معاون سیاسی امنیتی استاندار ، مرگدری معاون برنامه ریزی ، احمدی فرماندار و کابلی بخشدار گرگان ، حضور ناصر گرزین رئیس شورای شهر گرگان ، یوسفی و کلاتی اعضای از شورای شهر گرگان و عجم نوروزی رئیس دانشگاه آزاد گرگان ، حجت الاسلام یعقوب مهدوی ، حجت الاسلام یعقوب لیاقی و …. اشاره نمود.

 5555555555555555526

** در ابتدای مراسم گروه سرود فرزندان شاهد سرودی را در وصف شهدا اجرا نمودند .

** نکته قابل توجه دیگر این مراسم شعر خوانی ” احسان مکتبی ” مدیر مسئول نشریه‌ی گلشن‌مهر بود که در نوع خودش به یک سخنرانی تبدیل شد که بعد از او ” علی نظری ” مداح گرگانی به مداحی پرداخت .

 66666666666 0358

** حجت الاسلام سید علی خمینی گفت : ” ریشه  فساد اقتصادی در جامعه را دروغ دانست و گفت دروغ باعث ایجاد این فساد ها در جامعه می شود . “

** نوه امام خمینی (ره) افزود : ” شایسته نیست خبرنگاران و عکاسان مطالبی را از افراد منتشر کنند که با آبروی دیگران بازی می کند که این گناه است ، خبرنگاران ما باید با دقت موازین اسلامی را رعایت کنند . “

رضا می گوید:

راستی حاشیه نگاری خوبی کردی رادکانا

تو مراسم دیدمت

عالی

علیزاد می گوید:

در یه بند از حاشیه هاتون نوشتید حجت الاسلام یعقوب لیاقی…خیلی حساس شد…

ارسال نظر