حاشیه های خواندنی دیدار سردار نقدی از استان گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 986 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:05 ق.ظ، یکشنبه، 2 تیر، سال 1392 نظرات یک نظر

سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین با هئیت همراه صبح روز گذشته از استان گلستان و پروژه های اقتصاد مقاومتی بازدید کرد.

thumb271-13953e98c02fe26673cce68fcede292e* سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین و سردار مجید خراسانی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور روز گذشته مهمان استان گلستان بودند تا از نزدیک در جریان پروژه های اقتصاد مقاومتی استان باشند و همچنین طرح هجرت 3 را بصورت متمرکز از استان گلستان در سراسر کشور افتتاح نمایند .

* دو گروه از خبرنگاران شامل خبرنگاران کشوری و استانی سفر یک روزه سردار نقدی به استان گلستان را پوشش خبری دادند .

* سردار نقدی در بازدید از پروژه ورمی کمپوست کریم آباد گرگان وقتی دید مرغ ها برای خوردن کرم ها حمله کردند با یک بیل به سراغ آنها رفت و آنها را پراکنده کرد . شایان ذکر است این کرم ها برای تولید ورمی کمپوست الزامی بوده و کیلویی 50 هزار تومان قیمت دارد .

* یکی از دیگر از نکات جالب امروز تسلط عالی سردار نقدی به مباحث علمی پروژه ها بود . سوالات ایشان نشان می داد که وی در کلیه مباحث کاملا کارشناسی صحبت می کند و از ریز جزئیات طرح ها خبر دارد .

* سردار نقدی راس ساعت 15:30 دقیقه با حضور در اردوگاه شیرآباد وارد سالن غذاخوری شد و جالب اینکه همان ناهاری که سربازان و افراد اردوگاه خورده بودند وی نیز استفاده کرد .

* حضور 14 فرماندار از شهرستانهای استان و معاون استاندار به همراه فرماندهان نواحی سپاه استان از حاشیه های جالب همایش دیروز بود .

* حضور آخوند میرابی و آخوند خوجملی از روحانیون اهل سنت به همراه سایر اقوام استان نظیر بلوچ ها از نکات بارز همایش دیروز بود .

* سردار نقدی پس از پایان سخنرانی خود از تک تک غرفه های موجود در اردوگاه صالحین شیرآباد با حوصله بازدید کرد و با فعالان این غرفه ها شخصا مصاحبه کرد .

* با توجه به اینکه قرار بود ساعت 18 نشست خبری با حضور سردار نقدی و سردار خراسانی برگزارش ود اما به دلیل طولانی شدن زمان بازدید از غرفه ها ، نشست خبری به صورت ایتساده در غرفه آخر برگزار شد و خبرنگاران سوالات خود را از سردار نقدی پرسیدند .

* سردار نقدی در لابلای صحبتهای خود گفت در استان گلستان با این طبیعت سرسبز و این همه مواهب نباید بیکار داشته باشیم .

* یکی از نکات بارز سردار نقدی توجه بیش از حد وی به تولید کننده و به صرفه بودن فعالیت اقتصادی بود که وی یکی از سوال های عمده اش این بود که این کار برای شما سود آوری دارد یا نه ؟

* سردار نقدی با دیدن شتر در میان جنگل شیرآباد متعجب شد و گفت : این شتر از چه تغذیه می کند و این جا چکار می کند .

naghdi01

امیرعلی می گوید:

سلام
خسته نباشید
خط سوم
اقتصاد مقاومتی نه “اقتصاد مقائمتی”

ارسال نظر