حاشیه های خواندنی معارفه شهردار جدید گرگان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 936 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:57 ق.ظ، چهارشنبه، 9 بهمن، سال 1392 نظرات ۲ نظر

مشکل شهردار جدید این است که او هم صادقلو و من هم صادقلو هستم و اصولا نمی توانم از خودم تعریف کنم و ای کاش ایشان لفظ صادقلو را نداشت .

thumb271-b4a7ea33f9958cc950c990cfc09ed504 (1)به گزارش رادکانا، مراسم تودیع و معارفه شهردار گرگان امروز از ساعت 14 الی 16 در تالار فخرالدین اسعد گرگانی و با حضور جمع زیادی از مردم و مسئولین استانی و شهرستانی برگزار گردید .

این مراسم با حاشیه های خواندنی همراه بود:

** شهردار جدید گرگان همان اول با ماشینی آمد که کرک و پر همه را ریخت ، احتمال می رود که شهردار همین الان با این ماشین آمد که دو روز دیگر شبهه ای پیش نیاید.

البته اشتباه نکنید این ماشین ناصر گرزین نیست بلکه متعلق به شهردار جدید گرگان است !

 IMG18530942

** ترافیک سنگین محدوده های اطراف میدان فخرالدین اسعد گرگانی و خیابانها و کوچه های منتهی به آن که نشان از استقبالی گسترده از مراسم معارفه می داد ، با حضور مداوم و فعال نیروهای پلیس راه به خوبی مدیریت گردید .

** ذبح گوسفند در آغاز ورود حسین صادقلو به محوطه تالار بعد از چهار ماه از انتخاب تا صدور حکم و معارفه نکته جالبی بود .

 IMG 1333

** حضور گسترده و قابل توجه مسئولین استانی و شهرستانی مانند : استاندار گلستان ، مرگدری معاون برنامه ریزی استاندار ، مروتی معاون عمرانی استاندار ، احمدی فرماندار گرگان ، دکتر کریمی جانشین سپاه نینوای گلستان ، اعضای شورای شهر گرگان ، شهردار گنبد و … .

** استقبال خوب و گسترده از مراسم معارفه که با پر شدن سالن های اصلی تالار در دقایق آغازین برنامه و تکمیل شدن صندلی های چیده شده در لابی های ورودی همکف و طبقه اول در اواسط و انتهای مراسم به خوبی مشخص می شد . تعداد زیادی از میهمانان و مسئولین در کناره های تالار به صورت ایستاده تا پایان ، برنامه را دنبال می کردند .

IMG 1484

** هدایای گوناگون و دسته گل های رنگارنگ برای شهرداران جدید و قدیم در طول مراسم به چشم می خورد .

** برنامه های مختلف و رنگارنگ در دور میدان و ورودی تالار برای تقدیر از کریمی شهردار سابق و تبریک به صادقلو شهردار جدید از طرف مجموعه های مختلف نصب شده بود .

** اشکال در سیستم صوتی در لابی های ورودی همکف و طبقه اول تا اوایل سخنان کریمی شهردار سابق وجود داشت و پس از پیگیری هایی برطرف گردید .

** قرائت قرآن ، پخش سرود جمهوری اسلامی ایران ، خیرمقدم گویی گرزین رئیس شورای شهر گرگان ، سخنرانی نیمه طولانی کریمی شهردار سابق ، سخنان کوتاه صادقلو شهردار جدید ، سخنرانی دکتر صادقلو استاندار گلستان ، اهدا لوح سپاس و حکم مسئولیت به شهرداران قدیم و جدید ، پذیرایی در سالن جنبی محل نمایشگاه های تالار ؛ به ترتیب سین برنامه های تودیع و معارفه بود .

** حضور بی رمق و منفعلانه عبدالرضا چراغعلی عضو مستعفی شورای شهر گرگان و مدیر کل دفتر شهری و امور شوراهای استانداری در لابی ورودی همکف و خوش و بش های معمولی با این و آن تا پایان مراسم در همین لابی . البته مهندس همان ابتدا به همراه مروتی در ردیف جلو بود ولی دقایقی پس از شروع به لابی ورودی سالن رفت .

** حضور پزشکپور در مراسم به عنوان عضو جدید شورای چهارم که از روز شنبه همین هفته جایگزین چراغعلی گردیده بود و پذیرش تبریک از سوی برخی دوستان و علاقمندان حاضر در مراسم .

** ابراهیم کریمی شهردار سابق که به نسبت مدت طولانی سخن گفت ، خود را شهرداری معرفی کرد که به نوعی با هر 7 استاندار گلستان از زمان استان شدن گلستان کار کرده است و هر چهار دوره شورا را مدتی شهردار بوده و گزارش مبسوطی از عملکرد خود و وضعیت بودجه شهرداری گرگان ارائه نمود .

** نوبت سخنرانی حسین صادقلو شهردار جدید که شد صدای کف مرتب حاضران برای چندین ثانیه تداوم یافت .

 IMG18531443

** بعد از اینکه حسین صادقلو برای ایراد سخن به روی صحنه رفت یکی از روحانیون از بین جمعیت فریاد زد که برای سلامتی شهردار جدید صلوات و برای شهرداری که در این سالها مماشات کرد و ایجاد رابطه می کرد و … که در این حال صدای همهمه فضای تالار را در بر گرفت و عده ای به این روحانی گفتند که اینجا مجال این حرفها نیست .

 IMG 1450

** حسین صادقلو شهردار جدید در آغاز سخنانش به مناسبت مهم و ارزشمند دهه مبارک فجر اشاره کرد و گفت : “سربلندی امروز ما حاصل زحمات مردم در دهه فجر انقلاب در سال 57 و رهبری حضرت امام(ره) بوده است . “

** دکتر حسن صادقلو استاندار گلستان با یادآوری این تعبیر که از قدیم مشهور بوده که ” گرگان عروس مازندران است ” از جمع پرسید : آیا امروز هم گرگان عروس مازندران هست یا نیست و یا حتی آیا گرگان عروس گلستان هست یا نیست ؟

** استاندار دوست داشت در لابلا و انتهای سخنان خود ویژگی ها و برجستگی های شهردار جدید را بیان کند ولی گفت : ” مشکل شهردار جدید این است که او هم صادقلو است و من هم صادقلو هستم و اصولا نمی توانم از خودم تعریف کنم و ای کاش ایشان لفظ صادقلو را نداشت . 

** لوح تقدیرهایی از طرف صادقلو استاندار گلستان و گرزین رئیس شورای شهر گرگان در مراسم قرائت و به ابراهیم کریمی شهردار سابق اهدا شد .

** قرائت حکم شهرداری حسین صادقلو شهردار جدید گرگان که به امضا رحمانی فضلی وزیر کشور رسیده بود و به همراه سند توسعه 1404 گرگان ، توسط استاندار به شهردار جدید اعطا شد .

** حسین صادقلو شهردار جدید پس از دریافت سند توسعه 1404 گرگان از دست استاندار ، رو به حضّار و  برای لحظاتی آنرا بر روی سر خود قرار داد که نشان از تعهد وی به اجرای این سند داشت .

 IMG18531385

** شخصی که خود را شاغل 13 ساله در شهرداری گرگان و اخراج شده در زمان ابراهیم کریمی معرفی می کرد در طول مراسم در لابی سالن ورودی همکف به بیان مسائلی از پشت پرده ها و برخی اقدامات غیر قانونی صورت گرفته می پرداخت و در پایان مراسم هم جلوی استاندار را گرفت و برخی از موارد را به وی گفت تا در دوره مسئولیت جلوی آنها را بگیرد ولی در ادامه ، دکتر صادقلو به وی گفت من استاندار هستم و اینها را به شهردار بگو .

** پایان بخش مراسم هم پذیرایی با کلاس و شیک از میهمانان در سالن جنبی محل نمایشگاه های تالار فخرالدین اسعد گرگانی بود که در نوع کم سابقه بود .

** در سالن پذیرایی آنقدر کیک و موز گذاشته بودند که اگر هر فردی چند تا هم به خانه می برد جا داشت و ای کاش شهرداری این خرج را برای جاهای دیگر می کرد .

 IMG 1525

شهروند می گوید:

سلام با این بذل وبخشش های که با پول مردم روی سفره استقبال گذاشتن واون ماشین ارزان قیمت ،حتما مانند گذشته خدمات صادقانه وارزشمندی ارائه خواهد داد

noor می گوید:

سلام شهروند مشخصه که نکته سنج هستی…..باریکلا

ارسال نظر