حاکمیت دینی می توانند نسخه برون رفت از مشکلات باشد / اختلاس گر مفسدفی الارض است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 56 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:03 ب.ظ، یکشنبه، 15 بهمن، سال 1396 نظرات بدون نظر

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان گفت: کسانی که از بیت المال مسلمین دزدی و اختلاس میکنند مفسد فی الارض هستند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت الاسلام رعایتی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا در نشست تبیین فرهنگ نهادی که به همت روابط عمومی سپاه گرگان در حسینیه ثارالله این سپاه برگزار شد اظهار داشت: اگر میخواهیم انقلاب عزت داشته باشد باید پشتیبان ولایت فقیه باشیم.

وی درادامه افزود: در انقلاب رویش های زیادی مانند شهید حججی ها را داریم اما ممکن است به واسطه جنگ نرم دشمن و سست شدن اعتقادات و سرگرم شدن مسئولین به مسائل غیر اصلی انقلاب ریزش هایی را نیز داشته باشیم.

حجت الاسلام رعایتی با اشاره به اینکه این انقلاب زمینه ساز ظهور امام زمان (ع) است اذعان کرد:همانطور که در دوران دفاع مقدس امدادهای غیبی و معنویت رزمندگان ما عامل پیروزی ما بر دشمن تادندان مسلح بعثی شد، امام زمان (ع) نیز برای برپایی حکومت الهی خود از افراد متدین و با ایمان بهره خواهد برد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا با بیان اینکه ممکن است در مسیر انقلاب بعضی افراد به واسطه اعتقاد ضعیف خود سقوط کنند گفت : عدم اعتقاد و ضعف مدیریتی در جمهوری اسلامی هم وجود دارد و بعضا افراد نالایق عهده دار مسئولیت هایی میشوند که از بیت المال مسلمین دزدی و اختلاس میکنند که نامی جزء مفسد فی الارض نمیشود روی آنها گذاشت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انقلاب اسلامی و نقش حضرت امام (ره) در پیروزی آن ابراز داشت:انقلاب اسلامی در حالی به پیروزی رسید که امریکائی ها بر اریکه قدرت بودند ، شوروی  یک ابرقدرت بود ورژیم صهیونیستی نیز گردنکشی میکرد و حتی کشورهای اروپایی در مرتبه خاصی قرارداشتند اما مردم به حرف امام (ره) اعتماد داشتند و امام (ره) نیز با اعتقاد راسخ خود و با توکل به خدا و ائمه معصومین (ع) مردم را هدایت و انقلاب را به ثمر رساندند.

حجت الاسلام رعایتی همچنین خاطر نشان کرد : بارها کشورهای اروپایی  و دیگر ابرقدرت ها درطول انقلاب اسلامی درخواست مذاکره با امام (ره) را داشتند حتی مک فارلین وزیر جنگ امریکا با یک هواپیما و تجهیزات به ایران آمد تا به حساب خودشان دست دوستی را به سمت ملت ایران دراز کنند اما امام (ره) نپذیرفت.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا با بیان اینکه در مسیر انقلاب گروههای مختلفی حضور داشتند که از مسیر انقلاب خارج شدند گفت: گروهک مجاهدین خلق (منافقین) وقتی دریافتند که به خواسته های نامشروعشان نمی رسند از مسیر انقلاب خارج شدند و با اقدامات خرابکارانه به ترور بیش از 17 هزار نفر دست زدند ، حتی در جنگ تحمیلی نیز تا نزدیک کرمانشاه آمدن اما فرزندان راستین انقلاب با پیروی از ولی فقیه شکست سختی را به آنها تحمیل کردند.

وی در پایان اظهار داشت:ما در انقلاب اسلامی به پیروزها و افتخارات بزرگی دست پیدا کردیم و نسل جوان ما باید با مقایسه وضع انقلاب و دوران شاهنشاهی پهلوی به این واقعیت پی ببرد که حاکمیت دینی میتوانند نسخه برون رفت از مشکلات باشد./خبرگزاری بسیج

انتهای پیام/

ارسال نظر