حجاب، جامعه را از بسیاری آسیبها دور نگاه می دارد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 138 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:08 ب.ظ، دوشنبه، 2 مرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

استاد گفتمان دینی شهرستان کردکوی گفت: حجاب هم انسان را از هرگونه خطا و آلودگی و هم جامعه را از بسیاری از آسیبها و ناهنجاری ها دور نگاه می دارد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت‌الاسلام محمد تقی خواجوی در جلسه گفتمان دینی که با موضوع عفاف و حجاب در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی برگزار شد، با اشاره به نقش عفاف و حجاب در جامعه گفت: حجاب هم انسان را از هرگونه خطا و آلودگی و هم جامعه را از بسیاری از آسیبها و ناهنجاری ها دور نگاه می دارد.

خواجوی به اهمیت پوشش مناسب و بخصوص چادر به‌عنوان حجاب برتر و مورد تاکید دین اشاره و از اینکه برخی افراد در جامعه مورد بی تفاوتی و بی مهری قرار می دهند ابراز ناخرسندی کرد.

غرب در تخریب فرهنگ ایرانی اسلامی سرمایه گذاری کرده است

استاد گفتمان دینی شهرستان کردکوی با تاکید بر اینکه غرب در تخریب فرهنگ ایرانی اسلامی در جامعه سرمایه گذاری فراوان کرده، گفت: استکبار و حامیان آنها با هجمه های فرهنگی و ایجاد شک در احکام دینی سعی بر سست کردن پایه های انقلاب اسلامی دارد.

حجت‌الاسلام خواجوی با تاکید بر هوشیاری جوانان در ترفندهای جنگ نرم دشمن بیان کرد: امروزه متاسفانه شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی دشمنان با تمام توان و تلاش بدنبال این هستند که مردان مارا بی غیرت کنند و کا را بجایی برسانند که زنان به مردان خیانت کنند و مردان هم به زنان خود پشت کنند و باید بسیار مراقب این فتنه ها بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر