حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ محمدباقر شریعتی دار فانی را وداع گفت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,293 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:32 ب.ظ، جمعه، 29 دی، سال 1391 نظرات ۴ نظر

به گزارش رادکانا، حجت‌الاسلام و‌المسلمین شیخ محمدباقر شریعتی، امام جمعه موقت شهرستان کردکوی و امام جماعت مسجد ولیعصر روستای سرکلاته خرابشهر و پدر شهید علیرضا شریعتی مقارن با اذان مغرب و عشاء عصر امروز در بیمارستان ۵ آذر گرگان دار فانی را وداع گفت.

hajaghashariaati (1)به گزارش رادکانا، حجت‌الاسلام و‌المسلمین شیخ محمدباقر شریعتی، امام جمعه موقت شهرستان کردکوی و امام جماعت مسجد ولیعصر روستای سرکلاته خرابشهر و پدر شهید علیرضا شریعتی مقارن با اذان مغرب و عشاء عصر امروز در بیمارستان 5 آذر گرگان دار فانی را وداع گفت.

حجت الاسلام شریعتی، یکی از علمای گرانقدر و پرآوازه استان گلستان و شهرستان کردکوی بود که در تاریخ 1318 در روستای سرکلاته خرابشهر(تمیشه) چشم به جهان گشود که متأسفانه مقارن با اذان مغرب و عشاء عصر امروز بعد از سالها درد و رنج بیماری در سن 73 سالگی به فرزند شهیدش پیوست.

لازم به ذکر است مراسم وداع با پیکر پاک این عالم بزرگوار فردا شب (شنبه) همراه با نماز مغرب وعشاء در مسجد ولیعصر روستای سرکلاته خرابشهر و مراسم تشییع ساعت 8 صبح روز یکشنبه در شهرستان کردکوی و بعد از آن در روستای سرکلاته خرابشهر برگزار می گردد.

این ضایعه تاسف‌ بار را به امام زمان(عج)، خانواده این مرحوم و همه دوستداران ایشان تسلیت گفته و برای آن مرحوم علو درجات را از درگاه احدیت مسئلت می‌نماییم.

hagh می گوید:

سلام عالم بزرگی بود…خدا رحمتشون کنه

signal می گوید:

حاج آقا برای ما غنیمتی بود که از دسنش دادیم …
برای شادی روحش ذکر فاتحه ای

مهدی عارف خانی می گوید:

من هم به خانواده ایشان و مردم عزیز سرکلاته تسلیت عرض میکنم.(اهل کوچه همه رفتند ولی ما ماندیم/حقمان است اگربی کس و تنها ماندیم/هیچ تقصیر کسی نیست اگر رنجوریم/روشنی هست خدا هست فقط ما کوریم)

پژمان می گوید:

روحش شاد
یادش گرامی ….

ارسال نظر