حجت الاسلام دهنوی به گرگان می آید
تعداد بازدید تعداد بازدید: 531 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:18 ب.ظ، سه شنبه، 8 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

اولین همایش بزرگ ناهنجاری های پوششی و تاثیر آن بر خانواده ها ۱۱ بهمن ماه با حضور حجت السلام حاج حسین دهنوی در گرگان برگزار می شود.

thumb271-fdf0607c54542aed1ae4bb59ca45607eبه گزارش رادکانا، در آستانه سی و پنجمین سال بهار انقلاب اسلامی ، موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی میرداماد گرگان در راستای ترویج جامعه فرهنگی و مذهبی ، پوششی در شان انقلاب و اسلام اقدام به برگزاری “نخستین همایش ناهنجاری های پوششی و تاثیر آن بر خانواده ها” نموده است.

در حال حاضر مردم جامعه وضعیت پوششی را بسیار نامطلوب ارزیابی می کنند و چه بسا فرهنگ بسیار از این افراد نیز به واسطه همین پوشش تغییر کرده است.

حجت السلام حاج حسین دهنوی از اساتید دانشگاه میهمان این همایش خواهد بود و در راستای پیرامون ناهنجاری های پوششی و همچنین تاثیر آن بر فرهنگ خانواده و جامعه ایراد به سخنرانی خواهد کرد .

Golestanema119

این همایش در 2 زمان و مکان مختلف برگزار می شود

اولین بخش این همایش ساعت 15 روز چهارشنبه 9 بهمن ماه سال جاری با حضور فعالان اجتماعی استان گلستان  ، اساتید دانشگاه ، حوزه و دانشجویان در سالن همایش های سازمان تبلیغات اسلامی شهر گرگان واقع در کوی تختی برگزار خواهد می شود.

دومین بخش این همایش ساعت 19:30 روز چهارشنبه 9 بهمن ماه سال جاری با حضور عموم مردم شریف استان گلستان در حسینیه دزیانی ها واقع در پشت پارک شهر گرگان برگزار می شود.

در ضمن این همایش به صورت مستقیم از شبکه استانی سبز گلستان پخش خواهد شد .

ارسال نظر