حجت الله حیدرپور یک بسیجی جهادگر، پاکدست و صادق بود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 804 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:46 ب.ظ، شنبه، 5 بهمن، سال 1392 نظرات یک نظر

رمضانعلی الیاسی گفت: پرکاری، سخت کوشی، تدبیر در کارها، دادن امید به مردم و پرهیز از ایجاد یأس و ناامیدی دلیل موفقیت حیدرپور بود.

IMG_0052---Copyبه گزارش خبرنگار رادکانا، رمضانعلی الیاسی فرماندار شهرستان کردکوی در ششمین جلسه شورای اداری و مراسم تجلیل از حجت الله حیدرپور معاون بازنشسته فرمانداری شهرستان که با حضور حجت الاسلام موسی شاعری امام جمعه کردکوی و مسئولین شهرستان برگزار شد با تأکید بر مردمی برنامه ها و فعالیتهای دهه مبارک فجر گفت: تمامی برنامه ها و مراسمات دهه فجر را به سوی مردمی شدن سوق دهید تا مردم خود را در برگزاری این مراسمات شریک بدانند.

وی با توجه به نزدیک شدن ایام اعزام راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب اظهار داشت: در ارتباط با راهیان نور فرمانداری کردکوی هرچه در توان دارد بکار خواهد گرفت تا این امر مهم به خوبی و خوشی انجام شود و از تمامی مسئولین شهرستان خواهان کمک و همکاری و هماهنگی با سپاه هستم.

فرماندار کردکوی ضمن تقدیر از حجت الله حیدرپور معاون بازنشسته فرمانداری این شهرستان عنوان کرد: در جمهوری اسلامی هیچ چیزی بالاتر از خدمت رسانی به این نظام نیست.

وی افزود: امروز داریم از 32 سال خدمت رسانی، خدمت به دین، خدمت به اسلام و خدمت به کشور تجلیل می کنیم.

الیاسی ادامه داد: تیرماه 91 زمان بازنشستگی حجت الله حیدپور بود که بدلیل عملکرد خوب و تجربه ارزشمندی که داشت از وی تقاضا کردیم تا مدت دیگری را هم در کنار ما باشد که 18 ماه مازاد بر آن به جامعه خدمت کرد.

فرماندار کردکوی با اشاره به این نکته که با حضور آقای حیدپور هیچ گونه دغدغه ای در فرمانداری نداشتم افزود: زیرا با سیاستگذاری که حیدرپور داشت تمامی موانع را به خوبی پشت سر می گذاشت.

وی ویژگی های اخلاقی و مدیریتی حجت الله حیدرپور را در چند مورد اشاره و گفت: حضور تمام وقت، موثر، مفید و اثربخش در فرمانداری یکی از ویژگی های وی بود.

الیاسی ادامه داد: پرکاری، سخت کوشی، تدبیر در کارها، دادن امید به مردم و پرهیز از ایجاد یأس و ناامیدی دلیل موفقیت حیدرپور بود.

فرمانداری کردکوی حیدرپور را یک بسیجی جهادگر دانست و اظهار داشت: وی در تمامی مقاطع و مراحل سرلوحه افراد در پاکدستی و صافی و درستی بود.

حجت الله حیدرپور یک پیشکسوت بسیجی بود که تفکر بسیجی را طی 32 سال خدمت صادقانه و خالصانه گسترش داد

سرگرد علی رایجی مسئول نیروهای مقاومت مردمی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی از سوی فرماندهی این ناحیه، نمایندگی ولی فقیه در این ناحیه و حفای ناحیه بازنشستگی حجت الله حیدرپور را به وی تبریک عرض کرد و گفت: حجت الله حیدرپور یک پیشکسوت بسیجی بود که تفکر بسیجی را طی 32 سال خدمت صادقانه و خالصانه گسترش داد.

وی افزود: انصافا و حقیقتا آنچه که امروز در وصف حجت الله حیدرپور گفته شد صرفا تعریف و تمجید نبود بلکه واقعیتی بود که اکثر مردم شهرستان آن را قبول دارند و شاهد خدمات وی در شهرستان کردکوی هستند.

محمد تجری می گوید:

سلام..من هم به نوبه خودم از زحمات جناب اقای حیدر پور تشکر میکنم و امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشند

ارسال نظر