حرفهای آدمی که خودش می گوید دین و ایمان درستی ندارم را جدی نگیرید !
تعداد بازدید تعداد بازدید: 846 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:59 ب.ظ، دوشنبه، 27 مهر، سال 1394 نظرات بدون نظر

مطالب خواندنی زیر را دانشجویی در باره صادق زیباکلام نوشته تحت این عنوان که چرا کسی او را جدی نمی گیرد !

bf2d96c31b243d41dc25ae2e5a233261_XLبه گزارش رادکانا به نقل از گلستان ما، صادق زیباکلام استاد دانشگاه تهران از زمره افرادی است که هر از گاهی در باب مسائل مختلف اظهار نظر می کند و از قضا چون نیازمند جلب توجه دیگران و تیتر شدن در رسانه هاست در مورد مسائل مهم و حساس روز موضع گیری های شاذ کرده و سعی کرده همواره در جهت آب شنا کند .

مواضع وی تا کنون باعث خنده ، فکاهه و طنز محافل سیاسی شده و همین موضوع باعث شده تا حتی همقطاران وی نیز او را زیاد جدی نگیرند .

حتی مادر وی که بانویی پاکدامن ، مؤمنه و مسجدی است او را جدی نمی گیرد و همواره برای هدایت او دعا می کند و هر وقت اظهار نظری در رسانه ای انجام دهد به او زنگ می زند تا مبادا کار دستش دهد !

حتی سعید و سارا زیباکلام که هر کدام در رشته های خود ، جایگاه و اعتباری در کشور دارند او را جدی نمی گیرند و همواره او را توصیه به رفتن در مسیر درست می کنند !

حتی ابراهیم یزدی در دولت موقت پس از انقلاب وقتی او را برای مصالحه غائله کردستان به این منطقه فرستاد او را جدی نگرفت و در آن منطقه نیز خلخالی و چمران و … او را جدی نگرفتند .

 این موضوع ( جدی نگرفتن زیباکلام ) باعث شد که او برای چند ساعتی توسط دمکراتها ربوده شود اما وقتی برگشت دیگر حتی خودی ها هم به او اعتماد نکردند و دیگر او را جدی نگرفتند و نزدیک بود خلخالی کار دستش دهد .

حتی بازماندگان رضاشاه و محمدرضا شاه وقتی که او از رضاخان به عنوان فردی که زیرساختهای کشور را توسعه داد تعجب کرده و حرف او را جدی نگرفتند !

563029 343997972399899 1912563293 n

حتی اوباما و نتانیاهو هم وقتی او صحبت از به رسمیت شناخت اسراییل و مذاکره باز و همه جانبه با آمریکا را مطرح ساخت او را جدی نگرفتند و گفتند ما در ایران با افراد محکمتر و مطرح تری در عرصه سیاست روبرو هستیم .

حتی وقتی صحبت از رفع حصر کروبی و موسوی سخن گفت خود سران فتنه او را جدی نگرفتند و گفتند روحانی که رئیس دولت است بی خیال است ، تازه ما چندان هم جایمان بد نیست ولی اگر رفع حصر شویم ممکن است محاکمه شویم !

حتی وقتی جلوی دانشجویان دانشگاه گلستان گفت که من دین و ایمان درستی ندارم ، دانشجویان او را جدی نگرفتند و گفتند حتما باز می خواهد بر خلاف نظر اکثریت و سوژه شدن در مهر ، فارس ، تسنیم و … برای جلب توجه یک سری جملاتی … را بر زبان براند .

او وقتی سال گذشته به سینما کاپری گرگان  آمد و در مقابل عکس ماندلا زانو زد کسی او را جدی نگرفت ، چرا که ایران اسلامی آنقدر قهرمان و سرداران پرافتخار دارد که ماندلا ( اگرچه قابل احترام است ) در مقابل آنها به حساب نمی آید اما حرکت او را بچگانه و غیرمتعارف ( همان جهت همه بودن) تعبیر کردند.

zibakalam photo 7

او کلا در فضای سیاسی ایران حرف هایی می زند که باعث شده کسی او را جدی نگیرد و خدا بخیر کند دانشجویانی که در کلاس درس این استاد نشسته و فارغ التحصیل می شوند .

تنها عکس جدی زیباکلام در تصویر زیر بود که بنظر می رسد همنشینی با افراد جدی اطرافش ، چنین عکس العملی را از او انعکاس داد .

isna-2-180

نوینسده : م – رهنمایی یک دانشجوی گرگانی

انتهای پیام /

ارسال نظر