حرکات مذبوحانه و هدفدار عده ای تحت نام با قداست مهندسین ساختمان!!!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,045 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:29 ق.ظ، دوشنبه، 5 اسفند، سال 1392 نظرات یک نظر

کجایند مسئولین ارشد ما که ببینند در حوزه خدمت آنها !! به نام قشر فرهیخته و خدوم نظام مهندسی ساختمان، چه هنجارها که نشکستند و چه عقده ها که خالی نکردند.

1393044978به گزارش رادکانا، اینجا ایران است سرزمینی که وجب به وجب خاک آن مشحون از عطر شهیدانی است که برای اعتلای آن جان در طبق اخلاص نهادند.

در هر کوی و برزن نام شهیدان زینت بخش اماکن است.

اگر با نگاه کنجکاوانه به تابلوهای محیط پیرامون بنگریم برخی شعارهای شعورآفرین چشم ها را می نوازد ” عکس شهدا را می بینیم و عکس شهدا عمل می کنیم ” .

یادتان هست همین اواخر را می گویم که وقتی ابدان پاک شهدای گمنام اما جاوید الاثر بر دستان مردان و زنان تشییع می شد همگان با این پرستوهای غریب پیمان می بستند که فضای شهر و دیارمان را همانگونه که آنان می خواستند پاک و مطلوب خواهیم کرد و پلشتی ها و ناهنجاری ها را از چهره شهر خواهیم زدود.

دختران و پسران ما در مسیر خودباوری و به دور از مد و آلامدهای سفارشی از فرهنگهای منحط بر داشته های خود افتخار و الگوی اسلامی ایرانی را به منصه ظهور خواهند رساند.

 مسئولین ما هنجارهای اجتماعی را در امتداد حفظ ارزشها مدیریت خواهند کرد.

اما در زیر پوست شهرمان، عامدانه و سئوال برانگیز دست به تحرکات و تحریک های مذبوحانه ای می زنند که اگر مؤمنین از غصه بمیرند جای هیچ گله نیست! 

کجایند مسئولین ارشد ما که ببینند در حوزه خدمت آنها !! به نام قشر فرهیخته و خدوم نظام مهندسی ساختمان، چه هنجارها که نشکستند و چه عقده ها که خالی نکردند.

ای وای چه می بینیم اختلاط دور از شرع که نه حتی دور از عرف، با غلیظ ترین آرایش های محرک، بدحجابی هایی به مراتب بدتر از کشف حجاب، مگر نه آن است که استان گلستان در فقدان از دست دادن تعدادی از هم استانی در سانحه دلخراش جاده هراز که مهندس جوان و فرهیخته مرحوم چیت ساز نیز به رحمت ایزدی پیوست، در ماتم و عزا بود چه جای پایکوبی و هلهله بود.

جشن روز مهندس در گلستان

اما این همه قصه نبود اگرچه این حرکات مذبوحانه و هدفدار عده ای تحت نام با قداست مهندسین ساختمان، ارزش ها را زیر پای گذاشتند اما عده ای از مهندسین فهیم و با عزت استان آبروداری کرده و با صدور بیانیه در محکوم کردن این هنجارشکنی، شان و جایگاه افتخار آفرین همطرازهای مهندسان مبدع پلهای بعثت و خیبر را در دیدگاه مردم حفظ کردند.

نویسنده رادکانا: مسلم رستمانی

جشن روز مهندس در گلستان

««راهـــــــ شـــــیـــعــــه»» می گوید:

سلام
بابا شما هم چه دل خوشی دارید؟
کی به فکر کار فرهنگی هست؟بزار خوش بگذرونن.
شما هم چه انتظارهایی دارید.
لابد فردا هم میگید اینطوری خیابون نیان پس فردا می گید روزه بگیرن و نماز بخونن فرداش هم حتما باید غیبت نکنن بعدش هم حتما…

ارسال نظر