حرکت زشت دولت تدبیر و امید در گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 521 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:45 ب.ظ، شنبه، 23 آذر، سال 1392 نظرات یک نظر

فقط چند دقیقه بعد از تودیع و معارفه وطنی مدیر کل آموزش و پرورش گلستان ، ایزد مسئول دفتر مدیر کل سابق به محل کار خود بازگشت که متوجه شد صندلی اش اشغال شده است .

thumb271-b3681e414ddb1d8fbd108bc3555e7866به گزارش رادکانا، یکی از عرصه هایی که تندورهای مشارکتی شدیدا به دنبال تصاحب آن بودند و توانستند نماینده خود را بر کرسی آن بنشانند مدیر کلی آموزش و پرورش استان گلستان بود.

اینکه وطنی قبل از سفر حج خود ، توسط محمدی راد اولین مدیر کل استان گلستان در زمان اصلاحات و مشاور فعلی وزیر آموزش و پرورش در امور نیروی انسانی انتخاب شده بود و نمایندگان مجلس در خواب بودند ، بحثی نیست اما حرکتی ناجوانمردانه اتفاق افتاد که در شان این اداره کل و دولت تدبیر و امید و با اخلاق نبود.

فقط دقایقی بعد از مراسم تودیع و معارفه وطنی و پایین محلی مدیران کل جدید و قدیم آموزش و پرورش گلستان، ایزد مسئول دفتر پایین محلی به اتاق کار خود بازگشت اما متوجه شد دو نفر صندلی وی را اشغال کرده اند و مدام روی صندلی دور می زنند و با آمدن ایزد واکنشی نشان نمی دهند.

ایزد هم چیزی نگفت و با انداختن سرش به پایین به یکی از اتاق های بغلی رفت تا ناراحتی اش را پنهان کند اما وی که اوضاع را این طور دید ؛ دقایقی بعد از نماز ظهر و عصر همان روز، نامه پایان کار خود را گرفت و برای ادامه دوران کاری اش به یکی از مدارس گرگان رفت.

واقعا این حرکت زشت و زننده و بسیار ابتدایی جای تامل دارد و این گونه عقده گشایی ها نشان از اعتدال ندارد و بنظر می رسد عده ای  زیر پرچم اعتدال اهداف دیگری را جستجو می کنند ، آن هم در اداره ای که باید منشا تعلیم و تربیت در کشور باشد.

جای تعجب دارد که همین افراد تا دیروز منتقد دولت بودند و مدام حرفشان این بود که دولت نهم و دهم احمدی نژاد اخلاق را رعایت نمی کند.


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

محمد می گوید:

دکاً دکا
با حاج تقی ایزد چه کردین همین شماها…

ارسال نظر