حضورمان در راهپیمایی امروز باعث یأس و ناامیدی استکبارجهانی و باعث تقویت انتفاضه و مردم مظلوم فلسطین خواهد شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 512 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:57 ب.ظ، جمعه، 11 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

حجت الاسلام شفیعی گفت: قطعا حضور ما در راهپیمایی امروز تأثیرات بسیار زیادی را در روند رو به جلوی مردم فلسطین خواهد داشت و باعث ناامیدی صهیونیسم جهانی خواد شد.

imagesحجت الاسلام شفیعی امام جماعت روستای یساقی و از روحانیون شهرستان کردکوی در گفتگو با رادکانا روز قدس را اینگونه بیان می کند: با توجه به جمله مشهور پیامبر اسلام (ص) اگر مسلمانی در هر جای دنیا فریاد مظلوم خواهی مسلمان دیگری را بشنود بر وی لازم است که به ندای مسلمان لبیک بگوید و اگر این کار را نکند مسلمان نیست.

وی افزود: لذا ابتدا به فرموده پیامبر اسلام عمل می کنیم و در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کردیم، در این راستا حمایت خودمان را از مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین اعلام می کنیم.
وی اظهار داشت: هم حضورمان باعث یأس و ناامیدی و سرخوردگی آمریکا و اسرائیل خواهد شد و هم باعث تقویت انتفاضه و مردم مظلوم فلسطین خواهد شد و آنها هم راه خودشان را پررنگ تر و بهتر از گذشته ادامه می دهند.

وی بر این نکته تأکید داشت که: قطعا حضور ما در راهپیمایی امروز تأثیرات بسیار زیادی را در روند رو به جلوی مردم فلسطین خواهد داشت و باعث ناامیدی صهیونیسم جهانی خواد شد.

وی تصریح کرد: معتقدم این حضورها روزی طومار اسرائیل را در هم خواهد پیچید و آن را از صفحه روزگار محو خاهد کرد.

ارسال نظر