حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بر اقتدار نظام می افزاید
تعداد بازدید تعداد بازدید: 90 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:17 ب.ظ، شنبه، 21 بهمن، سال 1396 نظرات بدون نظر

امام جمعه کردکوی گفت: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بر اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افزوده می شود.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت الاسلام موسی شاعری در گفتگو با خبرنگار ما، ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با بیان اینکه 22 بهمن مختص هیچ گروه، دسته و جناحی نمی باشد، همگان را به حضوری پرشور، گسترده و تماشایی در راهپیمایی این روز فراخواند.

وی در ادامه با بیان اینکه هرساله با حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن، بر اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افزوده می شود، از حماسه ۲۲ بهمن به عنوان تجلی اتحاد و وحدت ملی یاد کرد و اظهار داشت: حضور پرشور مردم در روز ۲۲ بهمن و شعارهای آنها بار دیگر لرزه بر اندام دشمنان انقلاب انداخته و آنها را از دستیابی به اهداف شومشان مایوس می کند.

امام جمعه شهرستان کردکوی در ادامه یادآور شد: درصحنه بودن مردم به‌خصوص نسل‌های جدید در مواقع گوناگون، علاوه بر آنکه موجب امیدواری دوستان انقلاب است، پاسخی کوبنده به فتنه‌انگیزان داخلی و دشمنان خارجی به‌شمار رفته و تداوم حرکتی است که شهیدان، پرچم‌دار آن بوده‌اند.

حجت الاسلام شاعری در خاتمه ضمن دعوت از آحاد مردم بصیر و ولایت‌مدار شهرستان کردکوی جهت شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، از مسئولان  خواست، بستر حضور پررنگ ‌و هرچه بیشتر مردم را در راهپیمایی این روز بزرگ فراهم کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر