حضور بانوی کردکویی در اردوی تیم ملی والیبال جوانان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 531 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:48 ب.ظ، چهارشنبه، 13 آبان، سال 1394 نظرات بدون نظر

دبیر هیئت والیبال گلستان از حضور سه بازیکن استان در اردوی تیم ملی والیبال جوانان بانوان خبر داد که معصومه ایلات والیبالیست مطرح شهرستان کردکوی نیز عضو این اردو می باشد.

1866802به گزارش سرویس ورزشی رادکانا، قربان توسن در گفتگو با مهر اظهار کرد: ۴۷ بازیکن به اردوی انتخابی تیم ملی والیبال جوانان بانوان کشورمان دعوت شدند که معصومه ایلات، شکیلا عرب عامری و مونا آشفته، بازیکنان گلستانی حاضر در این اردو هستند.

وی افزود: این اردو زیر نظر فریبا صادقی سرمربی تیم ملی والیبال جوانان بانوان از سه شنبه ۱۲ آبان در تهران آغاز شده و به مدت دو روز ادامه دارد.

توسن تصریح کرد: بازیکنان حاضر در این اردو، برترین های مسابقات قهرمانی والیبال جوانان بانوان کشور و اعضای تیم ملی والیبال نوجوانان و جوانان بانوان بوده که همگی متولدین ۱۱ دی ۷۶ به بالا هستند و ۲۵ تا ۳۰ نفر از آنها بر اساس تست های آمادگی جسمانی و مهارتی، برای حضور در اردوهای بعدی انتخاب خواهند شد.

وی یادآور شد: تیم ملی والیبال جوانان بانوان کشورمان خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا که سال آینده برگزار می شود، آماده می کند.

به گفته وی، گلستان ظرفیت بسیار خوبی در والیبال بانوان دارد و طی سال های اخیر بازیکنان زیادی از استان در تیم های ملی حضور داشته اند.

انتهای پیام/

ارسال نظر