حضور تقریبا ۴۰۰۰ ورزشکار فعال در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 611 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:25 ب.ظ، چهارشنبه، 10 مهر، سال 1392 نظرات یک نظر

سید ولی حسینی گفت: هر ساله ۵ تا ۷ ورزشکار به مسابقات برون مرزی اعزام می شوند که با مدال های رنگارنگ به میهن عزیزمان بر می گردند.

IMG_0002به گزارش رادکانا: سید ولی حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کردکوی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار رادکانا در خصوص عملکرد این اداره گفت: در شهرستان کردکوی افتتاح و بهره برداری 7 سالن ورزشی را داشتیم.

وی افزود: این 7 سالن ورزشی کاملا آماده و به بهره برداری رسید. در کنار آن زمین فوتبال روستایی هم احداث شده و در حال حاضر به بهره برداری رسید.

حسینی ادامه داد: ایجاد خانه کشتی و مکان سخره نوردی، سالن رزمی، فنداسیون سالن زورخانه زده شد.

حسینی از 6 پروژه نیمه تمام ورزشی در شهرستان خبرداد و گفت: در حال حاضر 6 پروژه نیمه تمام ورزشی (سالن چند منظوره سالیکنده در حد فنداسیون نصب سوله، سرکلاته 60 درصد پیشرفت فیزیکی ) در شهرستان کردکوی وجود دارد که فضای تخصصی دارند

سید ولی حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کردکوی از حضور 4000 ورزشکار در شهرستان خبر داد و افزود:تا قبل از حضور بنده 2200 ورزشکار در شهرستان داشتیم که در حال حاضر در شهرستان کردکوی 4000 ورزشکار مشغول به فعالیت می باشند که سالانه 36 نفر از این ورزشکاران به عناوین قهرمانی دست می یابند و حداقل 25 نفر دعوت به اردوی تیم ملی می شوند.

وی افزود: هر ساله 5 تا 7 ورزشکار به مسابقات برون مرزی اعزام می شوند که با مدال های رنگارنگ به میهن عزیزمان بر می گردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان کردکوی تصریع کرد:هر سال 1 الی 2 میزبانی مسابقات کشوری در شهرستان کردکوی داریم.

سید ولی حسینی خاطرنشان کرد: تیم کشتی نونهالان، تیم کبدی ساحلی به عنوان نماینده استان در مسابقات کشوری حضور دارند.

رئیس اداره ورزش و جوانان کردکوی یادآور شد: در حوزه ورزش همگانی برگزاری همایش های پیاده روی خانوادگی در روستاها، مسابقات کشتی با شال در منطقه را داشتیم که با استقبال خوبی همراه بود.

وی گفت: اخیرا مسابقات والیبال بانوان روستایی در روستای دنگلان برگزار شد که مورد استقبال بیشتر بانوان قرار گرفت.

حسینی افزود: در حوزه فرهنگی از دیدار با خانواده های شهدا تجلیل از قهرمانان، پیشکسوتان، حضور در ایام محرم و رمضان، لیالی قدر و غبارروبی مزار شهدا فعالیت خوبی داشتیم.

هيات ووشو شهرستان كردكوي می گوید:

ضمن تقدیر از رادکانا که اخبار ورزشی شهرستان رو به نحو شایسته پوشش میدهند
جا داره به نمایندگی ازطرف ورزشکاران هنرهای رزمی از آقای سیدولی حسینی تشکر وسپاس بعمل آوریم بابت در اختیار قرار دادن سالن کشتی قدیم به هنرهای رزمی وتبدیل آن به خانه ووشو با توجه به اینکه یک بخش خصوصی با پیشنهاد مبلغ اجاره بالا قصد تبدیل آن به سالن …… را داشت، که ایشان “خانه ووشو “را ارجعتر دانستند

ارسال نظر