حضور حداکثری مردم در انتخابات شادی دوستان و ناامیدی دشمنان انقلاب را به همراه دارد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 356 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:30 ق.ظ، پنج شنبه، 6 اسفند، سال 1394 نظرات بدون نظر

امام جماعت مسجد حضرت ولیعصر (عج) روستای سرکلاته خرابشهر گفت: احترام به اصول و ارزشهای اساسی نظام اسلامی، ترجیح مصالح عمومی و ملی به منافع شخصی و گروهی، صداقت و انصاف در گفتار و کردار از مهمترین مواردی است که نامزدهای انتخاباتی باید به آنها توجه ویژه داشته باشند.

IMG_20150304_091206به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، حجت الاسلام عبدالوهاب بنی کریم در گفتگو با خبرنگار ما، با اشاره به در پیش بودن دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، انتخابات را آزمون بزرگی خواند و بیان داشت: انتخابات نفس جدیدی به انقلاب می‌دهد و یک نعمت برای مردم است و حضور حداکثری مردم موجب شادی دوستان و مأیوس شدن دشمنان انقلاب می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در انتخابات پیش‌رو باید به افرادی رأی داد که متعهد به اصول اخلاقی و قوانین مندرج در نظام اسلامی باشند، از مردم خواست فردی را انتخاب کنند که اعتقاد به نظام مقدس اسلامی و ولایت فقیه داشته باشد و بتواند مشکلات مردم را کاهش دهند.

امام جماعت مسجد حضرت ولیعصر (عج) روستای سرکلاته خرابشهر همچنین یادآور شد: احترام به اصول و ارزشهای اساسی نظام اسلامی، ترجیح مصالح عمومی و ملی به منافع شخصی و گروهی، صداقت و انصاف در گفتار و کردار از مهمترین مواردی است که نامزدهای انتخاباتی باید به آنها توجه ویژه داشته باشند.

این روحانی جوان در ادامه با بیان اینکه مجلس خبرگان رهبری، کلیددار حرکت انقلاب اسلامی را تعیین می کند، افزود: انتخابات خبرگان رهبری از انتخابات مجلس شورای اسلامی بسیار مهم تر است، چرا که کلیددار نظام و انقلاب اسلامی را تعیین می کنند و باید مردم انتخاب درست و اصلح داشته باشند، چرا که این وظیفه ادای دین به رهبری و نظام اسلامی است.

حجت الاسلام بنی کریم در خاتمه با اشاره به تلاش‌های دشمن علیه انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در اسفند ماه سال جاری،خاطرنشان کرد: دشمنان انقلاب و کانون‌های قدرت و ثروت باید توجه داشته باشند که ملت ایران آبدیده است و دشمن را خوب می‌شناسد و با مسائلی مانند دموکراسی و غرب فریب آنان را نمی‌خورد، زیرا می‌داند این امور ادعایی بیش نیست.

انتهای پیام/

ارسال نظر