حضور خادمان رضوی جشن زیر سایه خورشید در استان گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 855 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:28 ب.ظ، دوشنبه، 4 شهریور، سال 1392 نظرات بدون نظر

دبیر جشن زیر سایه خورشید در استان گلستان از حضور خادمان رضوی برای ششمین سال متوالی در این استان خبر داد وگفت: خادمان رضوی از (۲۴ شهریور) وارد استان شده و پرچم آستان قدس را به اهتزاز درمی آورند.

IMAGE635123303282655306به گزارش رادکانا، سید حسام بنی فاطمه، دبیر جشن زیر سایه خورشید در استان گلستان گفت: جشن زیر سایه خورشید امسال نیز برای ششمین بار با حضور نمایندگان آستان قدس و خادمان رضوی در استان برگزار می شود.
وی با بیان اینکه در حال حاضر این جشن در 22 استان کشور و 15 کشور خارجی برگزار می شود، افزود: هدف از برگزاری این مراسم، توسعه حرم امام رضا(ع) به دنیا است.
بنی فاطمه تصریح کرد: باید دهه کرامت را قوی تر از جشن های دیگر برگزار کرد و برنامه های ویژه ای برای آن داشت.
وی با اشاره به رویکرد امسال جشن زیر سایه خورشید، گفت: امسال برای هیئت های مذهبی و کانون های فرهنگی و هنری که به نام امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) هستند برنامه ریزی ویژه ای صورت گرفته است.
برگزاری همایش طب الرضا در روز ولادت امام رضا(ع)
بنی فاطمه از برگزاری همایش طب الرضا در روز ولادت امام رضا(ع) در (26شهریور) در تالار فخرالدین اسعدگرگانی خبر داد و افزود: همراه خادمان رضوی نیز یک پزشک طب سنتی حضور دارد و به صورت رایگان به مردم خدمات می دهد.
دبیر جشن زیر سایه خورشید در استان گلستان خاطرنشان کرد: خادمان رضوی از روز یکشنبه (24 شهریور) از شرق استان وارد گلستان می شوند و پرچم آستان قدس را در استان به اهتزاز در می آورند.
وی افزود: حضور در گلزار شهدای گمنام گنبدکاووس، شرکت در همایش مشترک علمای شیعه و سنی، دلجویی از زندانیان گنبد، دیدار با خانواده های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی مینودشت و برگزاری جشن رضوی در مسجد جامع مینودشت از برنامه های روز اول حضور خادمان رضوی در این استان است.
بنی فاطمه اضافه کرد: حضور در بیمارستان امام رضا(ع) خان به بین، اجرای برنامه در روستای گلند، برگزاری برنامه در دانشگاه پیام نور گرگان، جشن دختران در آق قلا و حضور در صداو سیمای مرکز گلستان از برنامه های روز دوم، دوشنبه(25 شهریور) حضو خادمان رضوی در استان گلستان است.

ارسال نظر