حضور در راهپیمایی روز قدس سبب ایجاد وحدت کشورهای مسلمان می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 348 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:09 ب.ظ، پنج شنبه، 18 تیر، سال 1394 نظرات یک نظر

سیدحسام بنی فاطمه: حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس توطئه‌ها علیه کشورمان و سایر مردم مظلوم دنیا را خنثی می‌کند.

???????????????????????????????به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، سیدحسام بنی فاطمه در گفتگو با خبرنگار رادکانا، ضمن محکوم کردن جنایات وحشیانه‌ رژیم صهیونیستی، گفت: حضور گسترده و حداکثری مردم پیام‎های زیادی در سطح بین‌المللی خواهد داشت که به غیر از حمایت‌ از مردم مظلوم فلسطین، سبب ایجاد وحدت کشورهای مسلمان و ایجاد زمینه اتحاد و همبستگی بیشتر می‌‏شود.

وی با توجه به اهمیت و ضرورت حمایت از مردم مظلوم فلسطین، آحاد مختلف مردم شهرستان کردکوی را به شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد و اظهار داشت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس توطئه‌ها علیه کشورمان و سایر مردم مظلوم دنیا را خنثی می‌کند.

بنی فاطمه با تأکید بر اینکه روز قدس باید همیشه زنده نگه داشته و باشکوه تر از سال قبل برگزار شود: اظهار امیدواری کرد، امسال حضور پر شور مردم روزه دار در این راهپیمایی بسیار چشمگیر باشد.

این فعال فرهنگی در خاتمه متذکر شد: اکنون بسیاری از مردم مسلمان جهان در کشورهای مختلف نظیر سوریه، عراق، یمن، غزه و … تحت فشار و زورگویی مستکبران هستند که ابراز همدردی و همدلی با آنها نقطه قوتی بر تداوم مبارزات حق طلبانه این افراد است.

انتهای پیام/

بالابلوکی می گوید:

چقدر این شهروندانی که باهاشون مصاحبه کردین random و اتفاقس هستن

ارسال نظر