حضور در راهپیمایی روز قدس نشان از مقاومت ملت مسلمانان علیه ظالمان و مستکبران جهان است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 559 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:38 ب.ظ، جمعه، 19 تیر، سال 1394 نظرات بدون نظر

مصطفی لیاقتی: حضور در راهپیمایی روز قدس نشان از مقاومت ملت مسلمانان علیه ظالمان و مستکبران جهان وفرصت مناسبی برای پشتیبانی مقتدرانه از مردم بی دفاع فلسطین است.

IMG_9581به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، مصطفی لیاقتی دانشجوی ولایتمدار شهرستان کردکوی در حاشیه مراسم راهپیمایی روز قدس در گفتگو با خبرنگار رادکانا، اعتراض خود را ازاقدامات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی بر علیه ملت مظلوم فلسطین اعلام کرد و گفت: حضور در راهپیمایی روز قدس نشان از مقاومت ملت مسلمانان علیه ظالمان و مستکبران جهان وفرصت مناسبی برای پشتیبانی مقتدرانه از مردم بی دفاع فلسطین است.

وی با اشاره به حقوق بشر دروغین غرب و جهان استکبار خاطرنشان کرد: غرب و جهان استکبار توسط رسانه های دروغین خود سعی دارند مسئله فلسطین را کم رنگ کرده و به فراموشی بسپارند اما بدانند این امر هیچگاه تحقق پیدا نخواهد کرد.

لیاقتی در خاتمه با بیان این که روز جهانی قدس لبیک گفتن به فرمان تاریخی امام خمینی (ره) و تجدید پیمان با رهبر معظم انقلاب است، گفت: مردم شهرستان کردکوی با حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر به خوبی توطئه استکبار جهانی را خنثی کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر