حضور در صحنه مردم پشتوانه فعالیت بیشتر مسئولین است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 708 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:06 ب.ظ، جمعه، 4 اسفند، سال 1391 نظرات بدون نظر

به گزارش رادکانا، حجت الاسلام والمسلمین  شاعری امام جمعه محترم شهرستان کردکوی در جلسه شورای اداری شهرستان کردکوی  در خصوص حضور حماسه ساز ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن در سراسر کشور بویژه شهرستان کردکوی گفت: انقلاب ها معمولاً به خواست و اراده مردم شکل می گیرند و اگر روزی به سمت اضمحلال و نابودی بروند آن […]

shaaبه گزارش رادکانا، حجت الاسلام والمسلمین  شاعری امام جمعه محترم شهرستان کردکوی در جلسه شورای اداری شهرستان کردکوی  در خصوص حضور حماسه ساز ملت در راهپیمایی 22 بهمن در سراسر کشور بویژه شهرستان کردکوی گفت: انقلاب ها معمولاً به خواست و اراده مردم شکل می گیرند و اگر روزی به سمت اضمحلال و نابودی بروند آن نیز به خواست و اراده ملت است. آمریکا 34 است که با همه توانش برای نابودی انقلاب اسلامی ایران تلاش می کند اما موفق نمی شود و علت این شکست نیز  در روحیه انقلابی این ملت  نهفته است.

وی ادامه داد: مردم ما با شعور سیاسی خود از تداوم انقلاب و فضای امنی که  به برکت آن بوجود آمده حمایت می کنند تا جائیکه با وجود همه فشارها و مشکلات اقتصادی  باز نیز در صحنه حاضرند و حماسه های بزرگ خلق می کنند.

وی اظهار داشت: حضور در صحنه  مردم پشتوانه فعالیت بیشتر مسئولین است، بنابراین ما باید بگونه ای کار کنیم که نشان دهد عاشق این مردم و انقلاب هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین شاعری ادامه داد: این مسئولیت و مقامی که همه ما داریم از مردم داریم پس باید با فعالیت بیشتر در جهت کسب رضایت مردم تلاش کنیم.

ارسال نظر