حضور روحانیون در مدارس موجب توسعه و گسترش امور اعتقادی و مذهبی در بین دانش آموزان می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 657 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:56 ق.ظ، سه شنبه، 31 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

حضور روحانیون در مدارس موجب توسعه و گسترش امور اعتقادی و مذهبی در بین دانش آموزان می شود.

139202025711به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت الاسلام مهدی تقی پور رئیس مدارس غیر انتفاعی رستگاران استان گلستان با حضور در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی، با حجت الاسلام غلامحسین محمودی رئیس این اداره تبلیغات دیدار و در خصوص مسائل مختلف تبلیغی و فرهنگی بحث و تبادل نظر کردند.

در این دیدار ابتدا حجت الاسلام محمودی طی سخنانی ضمن قدردانی از حجت الاسلام تقی پور به خاطر همکاری در اجرای برنامه های اداره تبلیغات اسلامی کردکوی اظهار داشت: ترویج احکام دینی و فرهنگ غنی اسلامی از مسائل مهمی است که جامعه به آن نیازمند است و تمامی مردم و مسئولان باید خود را نسبت به آن مکلف بدانند.

وی با اشاره به نقش روحانیون در تبلیغ مسائل دینی و اعتقادی در مدارس ، خاطر نشان کرد : حضور روحانیون در مدارس موجب توسعه و گسترش امور اعتقادی و مذهبی در بین دانش آموزان می شود.

حجت الاسلام تقی پوردر ادامه به فعالیت های فرهنگی و مذهبی انجام گرفته از سوی مدارس رستگاران اشاره کرد و گفت: تمام سعی و تلاش ما این است که بتوانیم به بهترین شکل در راستای ترویج و تبلیغ دین و تبیین مسایل ارزشی گام برداریم و به وظیفه مان به درستی عمل کنیم.

وی سپس با اشاره به این مطلب که روحانیت وظیفه سنگینی بر دوش دارد خاطرنشان کرد : پاسخ به شبهات و مسائل شرعی وظیفه ماست که باید به بهترین شیوه به آن بپردازیم و درروشنگری وبصیرت فرزندانمان گامهای اساسی تری برداریم.

ارسال نظر