حضور ریاست دانشگاه پیام نور گلستان در مراسم دیدار با رهبر معظم انقلاب+عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 332 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:40 ب.ظ، شنبه، 23 آبان، سال 1394 نظرات بدون نظر

دکتر شهریاری ریاست دانشگاه پیام نور استان گلستان بهمراه روسای دانشگاهها، مراکز و موسسات آموزش عالی، پارکهای علم و فناوری و مراکز پژوهشی کشور با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.

jjhبه گزارش رادکانا، حضرت آیت الله خامنه ای در این دیدار جلسات با دانشگاهیان را یکی از بهترین و شیرین ترین جلسات توصیف کردند و با اشاره به جایگاه علم بعنوان ابزار پیشرفت و اقتدار افزودند دانشگاه مهمترین مرکز تربیت مدیران آینده کشور است به گونه ای که عملکرد مناسب و یا غیرمناسب دانشگاهها در این زمینه آینده کشور را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار فرمودند: نیازسنجی علمی، جلوگیری از کاهش سرعت پیشرفت علمی، اجرای دقیق نقشه جامع علمی، پیگیری جدی ارتباط دانشگاه و صنعت، نقش آفرینی دانشگاهها در اقتصاد مقاومتی و گسترش فضای فرهنگ ایمانی و اسلامی از لوازم نقش آفرینی دانشگاهها در شکل گیری تمدن نوین اسلامی است.

ایشان در این دیدار فرمودند: باید تمام برنامه ها و مسیر حرکت دانشگاهها در جهت نقش آفرینی در ایجاد تمدن نوین اسلامی باشد و لازمه حرکت در این مسیر را اطلاع دقیق و میدانی مسئولان وزارت علوم و بهداشت از شرایط واقعی دانشگاهها دانستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر