حضور سر زده وزیر کشور در استان گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 347 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:51 ب.ظ، یکشنبه، 3 فروردین، سال 1393 نظرات بدون نظر

سرویس اجتماعی : رحمانی فضلی از عصر امروز وارد استان گلستان شده و به همراه طهماسبی معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان و سرهنگ جاویدان جانشین فرماندهی انتظامی گلستان از مجموعه های فعال در ستاد تسهیلات…

قافغتفاف

به گزارش رادکانا به نقل از گلستان ما ؛ شنیده شده است که از عصر امروز یکشنبه 93/01/03 ، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور به استان گلستان آمده و از مجموعه های فعال در ستاد تسهیلات نوروزی گلستان اعم از کمپ های نوروزی ، اقامتگاه ها ، پلیس راه ها ، یگان های امداد و نجات و سایر مجموعه های مرتبط با سفرهای نوروزی در استان سرکشی و بازدید به عمل می آورد .

در همین زمینه ، عصر امروز رحمانی فضلی به همراه طهماسبی معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان و سرهنگ جاویدان جانشین فرماندهی انتظامی استان گلستان در کمپ جنگل گلستان حضور یافتند و از مجموعه های تنگه گل و پلیس راه تنگراه بازدید بعمل آورند و سپس برای سرکشی از راه های مواصلاتی به سمت گالیکش و مینودشت حرکت کردند .

بازدید از مجموعه پلیس راه مینودشت برنامه دیگر این گروه در استان گلستان بوده است که حدود ساعت 19 عصر امروز انجام شده است .

این گروه در ادامه کار خود به سمت مرکز و غرب استان ادامه مسیر خواهند داد و از مجموعه های فعال و مرتبط با سفرهای نوروزی سال 93 در سایر شهرهای استان سرکشی و بازدید بعمل خواهند آورد .

گفته می شود وزیر کشور از خراسان شمالی به گلستان آمده و در ادامه کار به استان های مازندران و گیلان می رود .

 

ارسال نظر